Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Aranyélet...

Mi a véleményetek az Aranyélet c. sorozatról, illetve a benne játszódó "alvilágról"?

Figyelt kérdés
Mennyire reális ez vajon? Ettől eltekintve mindenkinek ajánlom ezt a magyar sorozatot, én végigpörgettem 2 nap alatt :D

2017. márc. 1. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A máodik évad vége fele már kezdtem azt érezni, hogy kezdenek kifogyni az ötletekből, a lezárás is kicsit csalódás volt, de összességében tetszett. Az alvilág szerintem nagyjából rendben van, a belvárosi lövöldözés ami nem volt reális. Szerinted?
2017. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem abszolút reális. Történtek ennél már nagyobb dolgok is Magyarországon évtizedekkel ezelőtt. Pl. Aranykéz utcai robbantás, motorról géppisztollyal utcán történő legyilkolás, egyéb ínyencségek. És a 2. évad nehogy nem volt unalmas, egyre izgalmasabb lett. Remélem lesz 3. évad Endre bával! Hihetetlen jó alakítások, csak gratulálni tudok mindenkinek. Aki az eredeti finn történetét átalakította, az sík unalmas volt! A színészeknek, rendezőknek, íróknak! Le a kalappal!
2017. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!