Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a "Csillag...

Mit gondoltok a "Csillag kontra gonosz erők" című sorozatról?

Figyelt kérdés
Megnéztem a 2. évad (tudtommal) utolsó részét angolul, és megfogott. Utána végignéztem az egészet, és TE JÓ ÉG. Nem tudom mit tud ez a sorozat, de valamit nagyon jól eltalált. :D

2017. márc. 4. 12:59
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Leadták tegnap a a 4 részt a 3. évadból.Filmként emlegetik mert 4 részt adtak le egyszerre. (The Battle of Mewnie full Moovie) Élőben lehetett nézni a you tube-on, de nem volt hozzá türelmem, mert azon kívül, hogy angol, még a reklám is sok volt benne, a végén pedig le is tiltotta a disney. Találtam egy oldalt a "starbutterflyonline"-t, itt elvileg megtalálod mind a 4 rész. de tele van ads-okkal, szóval ha nincs valamilyen blokkolód akkor élvezhetetlen, ráadásul rengeteget kell keresni. Lehet, hogy gépen egyszerűbb, én telefonon eltévedtem benne, ezért én is csak az 1.részt tudtam megnézni, de mint már mondtam a cselekménye angol tudás nélkül is érthető. Ha meg egyszer véletlen eljut hozzánk szinkronnal, akkor megértjük teljesen. Ajánlom mindekinek. Ha esetleg megtalálnátok a többi részt írjátok ide. Köszönöm!
2017. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#11 OpenLoad... Rühellem. De megéri ha láthatom a 3 évad nyitányát. :D

Amúgy az a baj, hogy ezt a sorozatot senki nem fordítja és feliratozza. Vagyis de, "Bobe" indavideo-s tagnál fent van az első évad. Utána pedig a 2. szinkronosan.

2017. júl. 16. 13:34
 13/25 A kérdező kommentje:
#11 Csak az van fent. Gondolom csinálják a spanyol feliratot hozzá, ezért várni kell rá.
2017. júl. 16. 17:05
 14/25 anonim válasza:

[link]

Megtaláltam a 4in1-et, ha valaki nem szeretne várni a feliratig.

2017. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Szerencsére egy lelkes felhasználó az indavideo-n feliratozza a Battle for mewnie moovie-t. Jó minőségben dolgozik. Akit érdekel nézze majd meg Hoodie Marco feltöltéseit!
2017. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#14 Ohh, ezt nem láttam köszi.


Most hogy megnéztem, elég sok minden felvetődött bennem. De összességben: OMG

2017. júl. 17. 11:46
 17/25 A kérdező kommentje:
Amúgy kellene csinálni egy magyar facebook csoportot... Akit érdekel az írjon PÜ-t és linkelje a profilját, bejelölöm és megcsinálom. :)
2017. júl. 17. 11:56
 18/25 anonim válasza:
Jó ötlet, bár már van egy, de egyáltalán nem foglalkoznak vele.
2017. júl. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18 Nem ismerem sajnos. Viszont nekem van már egy 250+ fős csoportom (igaz más témájú) szóval ezzel nem lenne gond. :)
2017. júl. 18. 10:15
 20/25 anonim válasza:
Támogatnám!
2017. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!