Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a "Csillag...

Mit gondoltok a "Csillag kontra gonosz erők" című sorozatról?

Figyelt kérdés
Megnéztem a 2. évad (tudtommal) utolsó részét angolul, és megfogott. Utána végignéztem az egészet, és TE JÓ ÉG. Nem tudom mit tud ez a sorozat, de valamit nagyon jól eltalált. :D

2017. márc. 4. 12:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Privát üzenetbe jöhet valakitől a profil link... :D

Egyedül nem tudok csinálni csoportot.

2017. júl. 18. 19:07
 22/25 anonim válasza:
Már elérhetőséget keresek a disney-hez szerkeztőségéhez, hogy megkérdezzem mi a tervük, de sehol nincs mail cím.
2017. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Magyar felirat készült már a StarCrushedra, és a Battle For Mewni első két epizódjára az indavideón. Ha több Svtfoe(csillag kontra gonosz erők) infót akartok, töltsétek le az Svtfoe amino alkalmazást, és bár angol, van egy kis magyar csoportnk benne.
2017. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Rajzfilmzabáló korszakomban nagyon tetszett. Azóta már nőttem, stílust váltottam és most már nem foglalkozom vele. Semleges vagyok iránta. Manapság csak a Rick and Morty-t, a South Parkot és az Invader Zim-et szeretem a rajzfilmek közül, ezeket viszont nagyon.
2017. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam egy csoportot a sorozat rajongóinak, nézőinek. Jelenleg ez az egyetlen magyar csoport ami a sorozathoz készült, és bár még kevesen vagyunk, remélem sikerül idővel egy szép kis közösséget összehozni. Jelentkezzetek bátran. :)

[link]

2017. nov. 14. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!