Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A mi kis...

Mi a véleményetek A mi kis falunk című sorozatról?

Figyelt kérdés
Én IMÁÁÁDOOOM!!! Nektek hogy tetszik?? :D

2017. márc. 21. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
primitív
2017. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
gagyi mint manapság az összes magyar termék,de a nagy testvér produkcióiból is esetleg 1% nézhető így a magyaroknak nincs szégyenkezni valójuk
2017. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem GAGYI!!! Nagyon is jó! Kösz! Ment a DISLIKE!!
2017. márc. 22. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon jó! Ptimitív tipikus Magyar aki azt mondja "gagyi".
2017. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem különösen tetszik benne, hogy igaz nem ennyire hangsúlyosan de szerintem mindegyik karakter megtalálható az életben is.

Bár a kezdeti lendület kissé kifulladni látszik és vannak benne eröltetett jelenetek de könnyed szórakozásnak tökéletes.

Gyuri a kedvencem.

2017. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is tetszik. Végre egy normálisnak mondható műsor,amit a fiataloknak sem mutat rossz példát,mint pl éjjel nappal bp vagy a való világ. Na az az igazi primitív műsor.

Szerintem a mi kus falunk görbe tükröt mutat az embereknek. A valóságot mutatja,egy kicsit eltúlozva,kigúnyolva.

Tényleg vannak benne erőltetett poénok,de nagyon is élvezhető sorozat. Én nagyon szeretem és a párom is. A páromnak is Gyuri a kedvence.

2017. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Értelmezd a saját kérdésedet kérdező! Azt írtad, hogy mi a véleményetek, erre ráírták, hogy szerintük gagyi. Erre fel most mi nem tetszik? Ha dislikeolni akarsz, akkor menj a youtube-ra !
2017. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Szupi :) nekem is nagyon tetszik, az a legjobb benne, hogy igenis vannak ma is ilyen alakok, sokan, csak a tájékozatlanok ezt nem tudják, abszolút görbetükör mindenkinek. Nagyon tetszik, és mindig nézzük!
2018. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó. Jól megvan csinálva, vicces, a színészek/színésznők is nagyon el lettek találva a karakterekhez. Nekem az egyik kedvenc sorozatok! :)
2018. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bazsó feltűnéséig nagyon szerettem

Az a karakter nagyon frusztrál a folytonos szipogássával.

2020. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!