Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A mi kis...

Mi a véleményetek A mi kis falunk című sorozatról?

Figyelt kérdés
Én IMÁÁÁDOOOM!!! Nektek hogy tetszik?? :D

2017. márc. 21. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem nézni, csak az zavar, hogy a vidéki embereket ilyen buta, tanulatlan, alkoholista bunkónak ábrázolják benne, 2-3 ember kivételével. Mert az, hogy van egy-két hülye egy faluba, oké elhiszem... Na de hogy (szinte) mindenki? Ettől függetlenül imádom és is, és nagyon jókat szoktunk rajta nevetni.
2021. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Könnyed szórakozásnak tökéletes, és ha az ember nem úgy ül le megnézni egy részt, hogy mibe tudna belekötni, akkor igenis tetszeni fognak neki a poénok, vagy legalábbis egy-kettő meg fogja mosolyogtatni.


Reviczky és Csuja párosáért már megéri nézni, elképesztő ahogy ez a két ember egymásra van hangolódva. A fiatalabb és idősebb színészgeneráció is jól kiegészíti egymást úgy az egész sorozatot nézve, de az előbb említett duót überelni nem lehet.


Viszont nekem Kamarás és Németh Kristóf szerepeltetése nem jött be. Kamarásé is erőltett volt, Németh Kristófé meg pláne.

2021. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!