Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem ezeket a...

Csak én nem értem ezeket a Trónok harca új évadjában?

Figyelt kérdés

1. Hogy lett ekkora flottája Euronnak? Az előző évadban elvileg az összes Greyjoy hajót elvitték Yaráé + a Vas-szigeteken nem terem semmi, tehát nincs fa + túl kevés idő telt el azóta.


2. Havas Jon miért izmozik Kisujjal? Az egyik legerősebb szövetségese. Oké, van oka haragudnia rá, pont ő papol arról, hogy minden erőre szüksége van, erre fojtogatja a völgy seregének vezérét.



2017. júl. 26. 21:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Eddig Kisujj pozitívan viszonyult hozzá, megpróbált segíteni neki, erre Jon egyetlen megjegyzés hatására nekiesett. "


Ember, te tényleg ilyen naiv vagy? Méghogy pozitívan, segíteni akart :DDD Ő csak a maga javát nézi, szerinted mi a fenéért akarna segíteni Jonnak? Egyetlen megjegyzés?? Ha a te nemlétező vagy létező húgodat akarná "megbecsteleníteni" biztos akkor is úgy állná hozzá, hogy csak megjegyzés!

2017. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!