Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg csak olyan kevés...

Tényleg csak olyan kevés pontot érdemel a Világok harca imdb szerint (6,5)?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon erős dráma és remek horror film volt emlékszem azt gondoltam a nézése közben, hogy azok jártak végül jól, akik az elején elporladtak vége volt egy másodperc alatt nem kellet átélniük ezt a horrort. Na ezért egy jó dráma ez egy jó horror film.

2017. aug. 3. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A holnap után kapott ennyi pontot, ami amúgy pocsék.
2017. aug. 3. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő nagyon bejön.A Holnapután is meg a Világok harca is,bár a második részt nem láttam,mert ugye van neki,de nem is nézem meg, mert semmi jót nem írnak róla.
2017. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második meg 2,1 pontot kapott :O inkább nem kockáztatom meg
2017. aug. 4. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is jó film.

én még moziban láttam és emlékszem a fogadtatásra.

azért húzták többen a szájukat,mert egy scifi akcióra,esetleg sci-fi kalandfilmre számítottak,nem pedig scifi horrorra,ami időnként beleállítja a sza-rt az emberbe,olyan parák és félelmek vannak benne nyíltan vagy árnyaltan megfogalmazva,és mindezt egy kisgyerekkel végigélnie az átlagember főhősnek,hogy még nehezebb és kiszolgáltatottabb legyen az egész.

lehet e miatt nem tetszett sokaknak.

2017. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nah a holnap után meg pont az amit lehet várni egy könnyed scifi kalandfilmtől.

igazi középszer,tini vonal,totális happy end.

az meg pont azért tetszik sokaknak mert azt kapják amit várnak.

2017. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!