Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit érdemel az a nagymama,...

Mit érdemel az a nagymama, aki szerint a lányunoka nem is unoka, ne is vigyük megmutatni se, majd ha lesz fiú unoka, akkor szóljunk?

Figyelt kérdés

Amíg csak terhes voltam,úgy gondoltuk,majd ha meglesz,meglátja,megváltozik a véleménye,ki ne szeretne egy édes kisbabát,hisz a legkeményebb szivűeket is elbűvöli.

Megszületett,már 1 hónapos,de még rá se nézett,pedig a szomszéd utcában már járt azóta,hívtuk is többször,amikor még korházban voltunk,oda is hívtuk,de megmondta,nem érdekli.

Terhesség előtt normális volt,velünk most is az lenne,ha nem hoznánk szóba a kislányunk.


2013. szept. 10. 11:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is lássa, ha találkoznátok az utcán, húzzatok el.

Bezzeg az én anyósom lányt akart saját magának is (lett 3 fia és 4 fiúunokája).

2013. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, nem kell lássa. Se a kislányt, se a későbbi testvéreit. Én bizony akkor sem engedném a közelükbe, ha a következő fiú lesz. Megmondanám neki, hogy ő is nő, és szégyenletes a viselkedése, de ahogy óhajtja. És ezzel lezárnám a kapcsolatunkat.
2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Önmagáról mit gondol a nagyika? Saját nemi identitásával hogy bírkózott meg vajon?
2013. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoznék vele soha többet, ennyi. Ha lesz fiú unoka, ha nem. A gyerek ha kérdezi azt mondanám neki, hogy a nagyi meghalt mielőtt született, nem kellene tudnia hogy soha nem volt rá kíváncsi...
2013. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút távolságtartást érdemel.


Feledjen el!


Nem nagymama.


Akinek a lányunoka nem kell, az a fiú unokát sem fogja megkapni.

2013. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit szól hozzá a fia?
2013. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Első két hétben hivtuk többször,kértük nézze meg.

Most már megmondtam,ha akarná se mutatnánk meg,öregedjen meg egyedül.

Erre hív minket,hogy mikor megyünk már hozzá,rég voltunk,de csak ketten menjünk a férjemmel.A férjem vette fel a telefont,én már csak arra mentem be,hogy felemelt hangon elküldte melegebb éghajlatra.

2013. szept. 10. 11:47
 8/26 A kérdező kommentje:
Sokáig hitegette magát,hogy csak átmenetileg meghülyült,majd ha meglesz a lányunk,akkor megváltozik a véleménye.Miután megszületett,ő is győzködte.Viszont most már azt mondta,többet nem megy oda,legutóbbi telefon óta kétszer kereste az anyja,kinyomta,nem hajlandó beszélni vele,amit értek is,imádja a lányunkat.
2013. szept. 10. 11:49
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjon meg nagymama, a lányt nem kell megnézni, de majd a fiúnál is tegyen ugyanígy!


Eszem megáll..

2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

anyósod nem normális. soha többé nem is keresném.

csak a férjedet sajnálom,hogy szembesülnie kell azzal,hogy ilyen nem normális anyja van!

2013. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!