Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcából nektek kik...

Trónok harcából nektek kik lennének a top őrültek?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy élő vagy már halott szereplőről van szó, de azért lehetőleg olyat, akit ismerünk. (lehet több is sorba szedve😃)

2017. aug. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak az első évadot láttam, mert annyira tetszett hogy megvettem az összes kötetet és abbahagytam a sorozatot hogy ne spoilerezzem tovább magamnak. első könyv/évad után nekem Joffrey tűnik a legnagyobb őrültnek, ahogy játssza az uralkodót a kis szaros, meg kegyetlenkedik. Párszor fel tudtam volna rúgni. A későbbi évadokból nem tudok még senkit mondani
2017. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg Viserys se komplett. örültem amikor megkapta az arany koronáját. :d
2017. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ramsey Bolton.:D jo kepu is, es elmebeteg. Minden gaztettet lathatoan elvezte, es imadtam , mikor mas halala vagy szenvedese boldogga tette :D nem tudom miert, de pl Joker karakteret is imadom. Ugylatszik szeretem az orulteket.
2017. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as Ramsay egyátalán nem hasonlít Jokerre 😀 Olvass egy Batman képregényt meg a tronok harca könyvet +énszerintem a filmekben sem de ez csak az én véleményem .
2017. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!