Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért akarják olyan sokan,...

Miért akarják olyan sokan, hogy a Trónok Harca következő részében Kisujj és Cersei meghaljon? (Onnantól gyakorlatilag egy érdektelen The Walking Dead-é silányulna a sorozat)

Figyelt kérdés

Jelenleg azt látom a storyban, hogy kezd egyre inkább klisébe átmenni. Lassan ott tartunk, hogy minden ember egy oldalon áll. Ez a havas Jon-Dany szerelmi szál meg nagyon erőltetett, bár különösebb bajom még nem is lenne velük, ha nem ezzel menne el az idő, mert nem érdekel.

Az első 5 évad kiváló volt, a 6-ikban viszont nagyon nehéz volt megemészteni Havas Jon feltámasztását, vannak karakterek, akiken rajta van Isten keze és egyszerűen nem hallhatnak meg, így viszont teljesen hidegen hagy, ha veszélyes helyzetbe kerülnek, mert tudom, hogy úgyse történik velük semmi.

Na de visszatérve a kérdésre, már a 7dik évad eleje óta úgy gondolom, hogy összesen 2 olyan szereplő van, akik még valamilyen csavart tudnak vinni a storyba, mégpedig Cersei és Kisujj, mert rajtuk kívül gyakorlatilag mindenki egy oldalon áll. Jó, értem, ott vannak a mások, de az ilyen zombi lények engem nem különösebben hoznak lázba. Ha most mindenki ellenük fog össze és Cerseit meg Kisujjt kivesszük, akkor kész a The Walking Dead, ami az egyik legunalmasabb sorozat volt, amibe valaha belenéztem.



2017. aug. 24. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként ha ez számít, szerintem Kisujj nincs rágerjedve Sansára, csak elhiteti vele, hogy gerjed rá, mert így könnyebb irányítania. Legalábbis a könyvben úgy gondolom így van.


A sorozatban sok minden le van butítva és a legtöbb igazi játékot és játékost kihúzták. Doran Martellt leölték, Varys és Illyrio Mopatis terve sem került bele, se Euron, se északi összeesküvés, se Vérholló, Kisujjra sem tartanak már igényt.


A készítőket már csak Dany-Jon érdekli, ez lesz már a lényeg.


Térj át a könyvekre, ha nem olvastad. Jobban jársz vele.

2017. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bútylubátya ***** válasza:
100%

Nekem is csalódás ez az évad, a 6. is az volt már, de ez még inkább.


A könyveket ajánlom, ott minden sokkal jobban ki van dolgozva pl látszik hogy a Vörös Nász logikus következménye Robb és Catelyn hibáinak.


A 4-5. könyv sokak számára unalmas, mivel vontatott és lassú a cselekménye, és sok új mellékszereplőt hoz be. Sorozatban ez nagyon unalmas lett volna, ezért alapból nem szerepelt rengeteg szál az 5. évadban, és a 6.-ban is sok szálat egyszerűen "elvágtak".


Viszont én arra számítok hogy Jon és Dany is meg fog halni a Mások elleni küzdelemben, azért mégis keserédes befejezése lesz a történetnek, és főszereplők is elpusztulnak.

2017. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen gyengébb az évad, ami leginkább annak köszönhető hogy nincsenek készek a könyvek, csak a fő irányvonal ami alapul szolgált volna.

Nagyon összecsapott, a nagyházak 1-1 epizód alatt elbuknak, nagy távolságokat tesznek meg rövid idő alatt a szereplők.

A készítők emiatt inkább a fanservice-re mentek rá, a hiányzó részleteket a történet szempontjából teljesen lényegtelen párbeszédekkel töltötték ki.


Egyébként Kisujj és Cersei halála már a sorozat elején tudható volt hogy meg fognak halni előbb utóbb, és tekintve hogy az egész sorozatból már csak 7 rész van hátra, ideje is van hogy el kezdenek meghalni.


Cersei és Kisujj se tud nagy csavart okozni, elég kiszámíthatóak.

Cerseit csak a hatalom érdekli, inkább pusztuljon el a világ, minthogy ne ő legyen hatalmon,

Kisujjnak pedig a vérében van az árulás, de Sansa már át lát ezeken ennyi idő után. Euron meg nem sok mindent tud csinálni a Kalózflottájával, főleg hogy Danynek vannak még sárkányai.

A többieknek meg nincs okuk egymás ellen harcolni.


Egyedül csak az a kérdés,hogy kik halnak meg még rajtuk kívül, főleg hogy Martin is megerősítette, hogy azért nem lesz teljes Happy End a vége.

2017. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként a Trónok harca és a TWD is pontosan onnantól lett gyengébb, amikor elkezdtek eltérni a könyvtől/képregénytől. Talán 1-2 dolog van amit a sorozatban jobban megcsináltak, de a nagyrészén csak rontott.
2017. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
Istenem de szeretem mikor a primitív barmok összehasonlítják a TWD-t meg ezt a rohadt gotot... Semmi közük egymáshoz nem tom miért kell leszólni a másikat.. Személy szerint a twd százszor jobb
2017. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!