Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Percy Jackson - Titán...

Lesz Percy Jackson - Titán átka film? És van eséyl rá, hogy megfilmesítik az utolsó két filmet is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szerződés három filmre szól, de nekem tetszett a film, annak ellenére, hogy a könyvet előbb olvatam. :)

2017. okt. 7. 19:11
 1/5 Cuvu4324 ***** válasza:
100%

1.kérdés: lesz harmadik film

2.kérdés: elvileg nem lesz mert egy inzerjú szerint Logan és a többiek csak három évadra szerzőtedtek le

2017. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként milyen évad?
2017. okt. 8. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem évad hanem rész. Csak rossz szót használt.


De amúgy nem lesz 3. rész.


[link]


Csak egy béna Remake/Fanmade film lesz. nem ugyan azokkal a szereplőkkel, helyszínekkel. Elvileg rajongók készítik. Tehát nem fűznék hozzá túl sok reményt.

2017. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a választ is én tettem ki egy úgyan ilyen kérdésre.


"Nem még nem forgatták le. És nem is fogják. A rajongóknak nem tetszett és az anyagi bevétel se a érte el a vártat.

Logan Lerman ezt mondta: A 2015-ös Santa Barbara Filmfesztiválon Logan Lerman kijelentette, hogy míg a filmek mulatságosak voltak, ő és társtulajdonosai túl öregek voltak a szerepükért.


Viszont. Elvileg lesz egy "Fan Film". Tehát nem az eredeti szereplőkel csinálják és nem is biztos hogy olyan jó minőségű lesz mint egy profi film. Így nem élném bele magam.


Fan Film


"Percy Jackson és a Titan's Curse" a JD Street egy 2017-es rajongói filmje. Ez egy teljes hosszúságú film, és állítólag elengedi 2017. szeptember 18-án. Jelenleg a # 1 leginkább a filmfilmet forgó filmfilmben tartja a filmet."

2017. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen! Kiváncsi vagyok, végül is Harry Potterből és Star Warsból is készült jó, illetve zseniális fan film. :)
2017. okt. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!