Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fear the...

Mi a véleményetek a Fear the Walking Dead sorozatról?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni, mert a The Walking Dead tetszik.


Egyből az tűnt fel, hogy itt nincsenek hosszas tervezgetések, gyorsan lezajlik minden, néha már-már rohamtempóban, amiről azt gondoltam nem fog tetszeni, viszont tény, hogy így pörgősebb.


Illetve komolyan kezdtem azt hinni, hogy mindent úgy fognak lerendezni, hogy elárasztják a helyet halottakkal. Mert sokszor a halottak voltak a fő fegyver.


Végig azt vártam, hogy mikor fog eljönni a pillanat mikor Travis átmegy Rick stílusba és lehenteli az embereket. Majd mikor úgy tűnt, hogy ez megtörtént, akkor nem sokkal utána spoiler Travis meg is halt -.- Ő volt a kedvenc karakterem és szerintem szükség lett volna még rá a történetben.

Ugyanígy éreztem mikor Madison betörte Troy fejét egy kalapáccsal. Szerintem az is korai volt.



2017. nov. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt éreztem a 3. évad nézésénél, hogy beállt a Walking Dead mintájára a sorozat: mennek, megpróbálnak egy közösségben élni, a közösség megszűnik/felbomlik/megtámadják/elárasztják a zombik, majd tovább állnak és ugyanaz kezdődik elölről. Ha már előzménysorozat, én azt reméltem hogy sokkal jobban elhúzódik annak kibontása hogy a világot átveszik a zombik, mit csinálnak a kormányok, hadsereg, népesség stb... Ezt letudták a 6 részes első évaddal.
2017. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy izgalommal vártam anno már a bejelentésekor is.Az első évad talán kicsit csalódás volt,nem mondom hogy rossz de semmiképp se vonzott annyira.Második évadtól viszont nagyon megtetszett,a harmadik meg egyenesen a legjobb volt talán. Persze voltak karakterek mint pl SPOILER az említett Travis meg nálam Ofelia akiket túl hamar eltettek láb alól pedig még igazán volt bennük lehetőség.
2017. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Travis távozása a sorozatból engem is meglepett, egészen addig amíg nem olvastam azt, hogy az Avatar filmekben fog szerepelni, így a kettő már nem fér meg egymás mellett.

Troy is érdekes karakter, kérdés, hogy valóban kiírták-e a sorozatból, vagy valamilyen módon visszatér.

Szerintem akinek tetszik a TWD, az a kicsit más stílusban készült FTWD sorozatot is kedvelheti. Én így vagyok vele.

2017. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4. évad 4. részénél tartunk, és most kezd beindulni a sorozat. Szerintem úgy voltak vele az alkotók, hogy a nézői visszajelzésekre alapozva kiírtak jó pár idegesítő szereplőt, így csak a jók maradtak. Érzem, hogy most fog felérni a TWD szintjére a sori.
2018. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem épp hogy a 2 legjobb karaktert írták ki, Travist és Nicket. Ízlések és pofonok.
2018. máj. 21. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A farmosokra és a gátasokra gondoltam. :-) Mondjuk a keselyűkről még nem tudok nyilatkozni, lehet azokkal elcseszik még az egészet.


Ami Nick-kel történt az eléggé meglepett, de amilyen életunt volt az új évadban, túlságosan nem sajnálom.

Eddig nagyon tetszik a 4. évad. Az külön tetszik, hogy két idősíkon játszódik a történet, és részről-részre bontakozik ki, mi is történt a múltban.

Az aquaparkos jelenet nagyon egyedi volt - bár néha hülyére veszik a nézőt a történtekben levő következetlenség miatt (alig tudtak feljutni a toronyba a csúszda végén csoportosuló zombik miatt, de a lejutásra már egy képernyőkockát se szántak).

2018. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!