Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars "régi" részeit...

A Star Wars "régi" részeit miért nem filmesítik meg?

Figyelt kérdés

A knights of old republic sorozatra gondolok.Eredetileg ez egy pc játék.


200-300 évvel Skywalkerék előtt játszódik a Star Wars univerzumban.

Véleményem szerint, nagyon izgalmas filmeket lehetne belőle csinálni.



Viszont, ahogy hallottam Disney nem nagyon akarja megvalósítani.


2017. dec. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
A rajongók akkor meg azon problémáznának, hogy az eredeti színészek nélkül ez nem is Star Wars, mint most a Han Solo filmnél.
2017. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Ráadásul azt sem értem, hogy a rajongók miért mindig a Thrawn-trilógiáért vannak oda. Jó történet, de messze nem hibátlan, ráadásul egyes elemeit még az Expanded Universe alatt áthúzták.


Szerintem egyedül a régi köztársaság korábban tudott működni az EU.

2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

hát milliószor star warsabb mint amit a disney összehányt

ami egy újremény paródia meg 5 6 paródia

fehér tájon lépegetők yoda meg luke rey snoke uralkodó meg darth vader kylo ugyanaz a jelenet mint a hatban pepitában

semmi új nem volt benne

thrawn történeteit ha megcsinálják elélveztek volna a rajongók de ha azt csavarják meg kreativitással ami nincs nekik akkor mégjobban

tehát: sith templom bemutatása

jedik gyerekként nevelésének bemutatása plusz ez még jó eladási dolog lehetett volna gyerek jedi ruhák bemutatni hogyan csinálnak fénykardot

meg hogy a köztársaságnak milyen dolgokkal kell megharcolnia

lehetett volna benne egy ősi japán jedi mert a jedi szó is japán meg lehett volna benne epikus nagy űrcsata az ERŐS nagy hatalmas köztársasági flotta és bázisok meg a meggyengült birodalom között amit a ravasz Thrawn vezet


meg arról beszélni mi illik bele a kánonba ezek után a disney megerőszakolta a tajongókat szembeköpte őket komolyan ha megcsinálták volna amit leírok szerinted egy picit nem lett volna sikeresebb???

2017. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
60%
a zsivány egyes sztorija egy kalap szar viszont legalább star warsnak néz ki plusz nem köpte le a star wars tanításokat már ezért ajnározzák
2017. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Jaj, én az űrcsatákat mindig is leszartam a Star Warsban. Engem az Erő-jedi-sith-világos-sötét oldal rész fogott meg benne. Szívesen látnék egy olyan Star Wars filmet, amiben kizárólag ezzel foglalkoznának, elhagyva a 6-12 éveseknek szóló űrcsatákat.
2017. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Nyílván az az emberi része az eposzi része...

viszont mondjuk ha a film vége előtt öt percel mikor nyertek a köztásraságiak megjelenik a birodalmi parancsnoki hajó meg 1000 csillagromboló annak akkora epic ereje lenne annyira de annyira emlékezetes lenne

szóval ilyen jelenetek nagyon kellenének

vagy például megtámadják a naboot vagy a köztársaság aktuális bázisát viszont a légvédelem mellett egy ilyen ősi japán jedi simán összeroppantana egy két t vadászt

2017. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

Hoppá! Lucas is hasonlót alkotott volna:


[link]

2018. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
0%
Hoppá akkora kamu mint az hogy mark hamill bocsánatot kér. Lucas t nem hallgatták meg hogy milyen legyen Luke karaktere jah és az ébredő disniey paródiára lucas első véleménye " Azt kapták a nézők amit akartak" vagyis gyengébbek kedvéért amiért nem tetszett nekik az új részek leszóltâk hát tessék itt ez a hulladék ez kellett nektek? Így értette. A sajtóval disney véleménydiktatúrát alkalmaz.
2018. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

Nem kamu, Pablo Hidalgo maga mondta el.


Ahogy az sem kamu, hogy Hamill nem utálja, amit Luke-kal tettek

2018. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

XDDDDDDlol persze hogy nem csak 87 interjúban szidta a disneyt és """véletlenül""" bosánatot kér hogy nem úgy gondolta

nem is tudom mi ez ha nem véleménydiktatúra

https://www.youtube.com/watch?v=gYIAVvNH8rE

2018. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!