Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars "régi" részeit...

A Star Wars "régi" részeit miért nem filmesítik meg?

Figyelt kérdés

A knights of old republic sorozatra gondolok.Eredetileg ez egy pc játék.


200-300 évvel Skywalkerék előtt játszódik a Star Wars univerzumban.

Véleményem szerint, nagyon izgalmas filmeket lehetne belőle csinálni.



Viszont, ahogy hallottam Disney nem nagyon akarja megvalósítani.


2017. dec. 27. 12:30
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Az utolsó, az egy nagyon jó cikk! Ajánlom a tájékozatlan hatereknek!
2018. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

persze persze lehet szépíteni... csak a hát megelehet nézni a kommenteket notmylukeskywalker meg stb stb. imdb 76% jah plusz megvesznek minden kritikát

szánalmas

2018. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

igazából nem is úgy gondolta... jah persze... disney megmagyarázta..

[link]

2018. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

[link]

" Johnson elárulta, mitől tartott a legjobban a forgatás előtt, Luke Skywalker pedig elnézést kért, amiért kritikus hangot mert megütni a film kapcsán. ""

2018. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

"hát megelehet nézni a kommenteket"


Szóval te random kommentelőknek jobban hiszel, mint magának Hamillnek... Grat, hanyas az IQ-d megkérdezhetem?


Amúgy fogadok, el se olvastad a cikket

2018. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
7,5 bocsesz régen néztem XD
2018. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy nem mondhatta ki hogy ez egy fos mint ahogy lucas sem azt mondta nesztek nézzétek akkor ezt a szart hanem hogy pont olyan lett amilyet a rajongók vártak
2018. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

2017. szeptember, Empire magazin:


„Luke sokat változott. Biztos vagyok benne, hogy a közönség éppúgy meg fog döbbenni, mint én, amikor olvastam Rian forgatókönyvét. Meglepett ahogyan Luke-ot látja — hogy kimond olyasmit, hogy a Jediknek el kell tűnniük —, és nem voltam biztos benne, hogy egyetértek ezzel. Mivel én ápolom a karaktert, hajlamos vagyok saját tulajdonomnak tekinteni, és bár magamtól más irányba mentem volna, minél inkább beleástam magam a munkába, annál inkább rájöttem, hogy nem nekem volt igazam.”


2017 novemberében:


„Luke sötétebb szituációban van. A Jedik végét kívánja. Higgyétek el, nekem ezt éppolyan megdöbbentő volt olvasni, mint nektek látni. Ez a film többet követel (a nézőtől), mélyebb, elgondolkodtatóbb, helyenként nagyon vicces is, de alighanem a kedvencem A Birodalom visszavág óta.”


2017. december 13., Imdb:


"Nehezen fogadtam el, amit (Rian Johnson) elképzelt Luke számára. De most, hogy már láttam a filmet, ismét azt kell mondjam, tévedtem."

„Elmondtam neki: abszolút nem értek egyet azzal, amit Luke-ról gondolsz” — meséli nevetve az interjúban. „Luke azt mondja, ideje, hogy a Jedik eltűnjenek. Micsoda?!” — színlel megdöbbenést Hamill. „Hogyan lehetséges ez? Mi történhetett ezzel az alakkal, hogy a világ legoptimistább fickójából egy megkeseredett, vén cinikussá vált?” — csigázza a nézőket a kérdésekkel, majd mindezt a film érdemeként emeli ki: „Szerintem jó, ha az embert kizökkentik a komfortzónájából. Mert ha egy újabb jóságos Jedi lennék, aki ifjú padawanokat oktat, ilyet láttunk már korábban. És senki sem csinálhatná jobban, mint Alec Guinness. Jobb, ha én meg sem próbálkozom vele” — teszi hozzá a rá jellemző szerénységgel, végül így összegez: „Ez már nem az eredeti trilógia Luke-ja, hanem egy új generáció Luke-ja.”


Ennyi

2018. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!