Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan skateparkot...

Tudtok olyan skateparkot Budapesten ahova nem sokan járnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék freestyle rollerezni, de kezdő vagyok és addig nem bírnám olyan helyen csinálni ahol sokan vannak, amíg ilyen....hát nagyon kezdő vagyok :D igaz még csak tervben van, de félnék így odamenni pláne hogy lány is vagyok. Korcsolyázni szoktam, ott nem zavarnak ah emberek mert szinte mindenki bénázik, de a bmx-esek meg a deszkésok stb. Az ilyen helyeken szinte profik, en meg nem akarnám leégetni magam....legalább amíg valamit nem tudok. Szóval ha tudtok alami helyet ahova szknte nem is járnak / kevesen, és megírjátok azt megköszönöm.
2017. dec. 29. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A Goldmann-téren van egy DIY deszkás park, ott ilyenkor nem szoktak sokan lenni (jó időben persze vannak ott is azért).

Nem tudom, milyen parkok vannak még a városban, ez a lepusztultabbak közé tartozik, de szerintem arra, hogy az alapokat megtanuld, tökéletes.

Akiket látni szoktam ott, azok sem profik, sokszor láttam őket eltaknyolni.

2017. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!