Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók 4-ről?

Bosszúállók 4-ről?

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit (akár spoilert) a bosszúállók 4-ről annak ellenére,hogy a marvel "meglepetésnek" szánja és még csak most jött ki a 3. Rész? Olvastam valahol, hogy a halálesetek valósak voltak vagyis nem biztos, hogy mindenki azaz azok akiket várnánk újra felélednek. Ennek lehet alapja?

2018. máj. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő film castingja alapján szinte senki sem halt meg.
2018. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy akik Thanos csettintése miatt haltak meg (akik "elporladtak"), azok újra visszatérnek. Ebben 100%-ban biztos vagyok, a casting miatt, ráadásul lesz új Galaxis Őrzői film is.
2018. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a megoldás Doctor Strange lesz, mert a film közben mondta h a nemtudomhány mollióból 1 olyan esetet lát,hogy ők győznek. És a kérdés, hogy az az egy eset micsoda..
2018. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszatudjak forditani az idot. Igy mindenki visszaterhet bar thanost eleg nehezen gyoznek le dr nelkul meg wanda nelkul es van par meg maratt eros bosszualo pl Thor aki kinyirta volna siman csak elszurta
2018. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!