Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek az új Star Wars...

Szeretitek az új Star Wars filmeket?

Figyelt kérdés
Már szinte sorozatban gyártják őket, csomó reklám van róluk, hatalmas a rajongótábor elvileg, csomó star wars cuccot lehet kapni, én még is alig várom, hogy vége legyen, amikor nézzük. Szerintem nem történik bennük semmi. Ti szeretitek, vagy csak fel van kapva a sorozat?

2018. máj. 23. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg nagyon idegesítő ez a spoilerezés, bár én már láttam a Solo-t, de a SW 7 premier napján a facebook falamra kiírta valaki nagy betűkkel, hogy RIP Han Solo..


A kérdésre válaszolva pedig nem, nem szeretem őket eddig, a 7-8 nem jó vagy botrányosan rossz, egyszerűen csak nem érdekel, a Rogue One nem volt rossz, a Solo meg valahol a kettő között van, voltak benne jó jelenetek, de amire én vágyok az az amit az előzmény trilógia csinált remekül, Sith vs Jedi párbajokat vagy akár egész háborúkat több 100 erőhasználóval, politikát, birodalmakat, etc..


BTW emiatt nem tudom annyira élvezni az eredeti trilógiát sem, hiába sokkal jobb filmek, mint az előzmények..

2018. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A 7 nagyon jò volt, a Zsivány elment, a VII már kellemetlen.
2018. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!