Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Darth Vititate...

Star Wars Darth Vititate erőssége?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy Vitiate miért volt olyan erős , hogy még Nihilust is megölné erőhasználatban is.Tudnátok rá példát mondani , hogy miként bírná lenyomni Nihilust ?

2018. jún. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Haha, te voltál az aki feltette a kérdést, hogy ki tudná legyőzni Nihilust? :D



Nihilus rendkívül erős volt, ugye tudjuk hogy elszívta egy bolygón élő több száz jedi energiáját, ekkor volt ereje csúcspontján



Vitiate asszem 12-13 évesen irtott ki egy egész bolygót, megölte az amúgy erőhasználó apját, nevelőapját pár évesen megfojtotta az erővel (bár ezek még inkább a gonoszságát bizonyítják, de ennyi idősen szerintem ez is kb páratlan)

Aztán ereje teljét akkor érte el, amikor kb 8000 Sithet megkért hogy végezzenek el egy szertartást, aminek végén átverve őket elszívta az egész bolygó, beleértve a sithek energiáját is. Ekkor vált kb halhatatlanná

Senki nem tudta őt legyőzni, Malakot és Revant egyszerűen átálította az oldalára, majd mikor Revan visszatért Meetrával (azzal a Meetrával, aki amúgy Nihilust megölte), bár Scourge árulásának is köszönhetően de megölte őket, ezek mellett több száz éves tapasztalattal rendelkezett, többször is visszatért a halálból, még 1000 év után is.

Sajnos azonban ő is félrekalkuált, a saját tanítványa Arcann ölte meg őt hátból.


De szerintem az ő hatalma, ereje, tapasztalata egyszerűen páratlanná teszi őt mint Sith

2018. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én voltam, mivel csak vita lenne belőle, ezért külön kiírtam :')Köszi a választ
2018. jún. 10. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

az előző remekül összefoglalta.

az idő volt az ő legnagyobb erőssége.

1000 év tapasztalata,fejlődése és hatalomvágya összpontosult benne,így nevezhető a legerősebb valaha volt erőhasználónak.

a bolygó kiszívást sem szimplán csinálta.

mert nem csak az élőlényeket szívta ki,hanem konkrétan a teljes bolygóból és a térből is kiszívott minden erőt,ezért azon a bolygón nem is lehetett erőt használni utána.

2018. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!