Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a leghatalmasab...

Szerintetek ki a leghatalmasabb Marvel szuperhős?

Figyelt kérdés
Így, hogy a Bosszúállók: Végtelen háború végére érkeztünk szinte mindegyik szuperhőssel /vagy gonosszal/ megismerkedhettünk. Szerintetek ki rendelkezik a legnagyobb erővel? Én Mar-vell (csodakapitány) akit igaz még nem láthattunk filmekben, meg Marvell Kapitányra (női változat/-ra tippelnék. Ti?

2018. júl. 20. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Molekulaember vagy a túlontúli talán. Inkább a rėgebbi kėpregėnyekből ismertek. Anno a 90 es ėvekben a Titkos háború sorozatban volt jelentősėgük. A pókember, az x men meg a marvel extra kėpregėnyben adták le a sorozatot.
2018. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Képregényeket sajnos nem ismerem.

De a filmes univerzumban Hulk és Thor között van afféle rivalizálás, hogy melyikük az erősebb. Abban talán Thorra tippelnék a Ragnarökben és a Végtelen háborúban látottak után.

De Jean Grey szerintem erősebb náluk, végtére is tudja irányítani az emberek gondolatát és, amit az ellenállásban is láhattunk, elporlaszt bármit/bárkit (bár nem tudom, hogy ez jó adaptáció-e és tényleg ekkora az ereje vagy a képregényekben gyengébb.)

Ebből kiindulva feltételezem Hulkot is elporlasztaná.

Viszont kíváncsi leszek Marvel kapitányra. :)

2018. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják, a Titkos háború szervezője.
2018. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Bosszúállók közül egyértelműen Thor és a Skarlát Boszorkányt.

Ebbe beleveszem a képregényes énjüket is, de Wanda egy alkalommal elvette a mutánsok 99%-ának a képességét annyival, hogy kimondott két szót.

Marvel Kapitány is az egyik legerősebb, de innen eszembe jut Vadóc, aki egy alkalommal elvette az erejét, mivel Vadóc bárki képességét így vagy úgy, de egy időre megszerezheti. Akár Thor-ét vagy Wandáét.

Deadpool egyszer az egész Marvel univerzumot megölte, bár nem tudom nálad ő mennyire hős.

Az X-Menek közül pedig a Főnix által megszállt Jean Grey-t nevezném meg.

Amikor Űrlord rendelkezett a félisteni erejével ő sem volt éppen semmi.


Lényeg a lényeg, a jelenlegi MCU-ból szerintem Thor és Wanda, és majd a nemsokára érkező Carol a legerősebb.

2018. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Batman a star warsból. Szeretem azt a robotot.
2018. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég nehéz egy istent egy pár mutánsal és egy hihetetlen egoista elmével vagy éppen csak egy jól kiképzett Natasaval vagy összehasonlítani de szerintem thor hulk és wanda a legerősebb csak ahogy Natasa fogalmazott hulk mindig visszafogja magát mert tudja, hogy úgy is ő győzne..
2018. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
27%

Hát, nem igazán. A párezer marvel-képregényhősből alig valahány szerepel az MCU-ban.

Ha meg minden szuperlényt beveszünk, akkor tényleg a Túlontúli&társainál (élükön One-Above-All) kötünk ki mint legerősebb, akik kb. reggelihez előételnek esznek meg olyanokat mint Thanos.


Ha pusztán a hősök között keresgélünk, akkor valahol Sentry van az élen, és valóban, Skarlát Boszorka egymaga elő tudta idézni az M-napot (de ez a szintű erő nála nem normális).

A képregényekben Deadpool szó szerint halhatatlan, mert Lady Halál azt mondja. Vihar bolygó léptékben képes akár befolyásolni az időjárást, de durván (a Jupiter vörös foltját simán kihúzza a Földön a kabátujjából ha nem érdekelnék az emberek). Magneto a levegőből húz elő fémtárgyakat. Dr Strange egymagában külön kategória. Franklin Richards (Reed Richards, F4, gyereke) egyszer újraalkotta az Univerzumot.


Ha az MCU-t nézed, elég sovánka a választék, és legtöbben ki sem használják a képességeik adta lehetőségeiket.

Ha nem vesszük figyelembe a technológia tudást, akkor Hulk és Hangya versenyezhetnének, de Hangya képessége nem következetes, így Hulk nyer. Thor is csak addig bírja míg nem veszed el a kalapácsát.

Higany (Quicksilver) ott volt még a gyorsaságával, de ő kinyíratta magát.


Másik kategóriában, de még MCU marad Dr Strange.

2018. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sokáig Thort mondtam volna de most szerintem Marvel kapitány a legerősebb. Szupererő, repülés előre látja ellenfele mozdulatait, gyorsaság, olyan akármit tud lőni, jól bunyózik.
2018. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Stan Lee azt mondta egyszer, hogy szerinte Thor maradna talpon, ha a Marvel minden karaktere megküzdene egymással. A Végtelen háborúban is azt láthattuk, hogy miután lett egy fejszéje, könnyedén megölte volna Thanost.
2018. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!