Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekek, mi történik a...

Gyerekek, mi történik a Barátok köztben?

Figyelt kérdés
4 éve nem néztem egy részt sem, ma valahogy TV elé kerültem, elkezdtem nézni... valaki tudna egy kis gyorstalpalót tartani nekem? :D

2018. aug. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én már lassan 10 éve nem láttam. Ha Berényi Miki meg Vili bácsi még megvannak akkor nagy baj nem lehet.
2018. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam, ők még megvannak :D
2018. aug. 28. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kezdd el nézni, 2-3 részen belül magadtól is rájössz, mert faék egyszerűségű a forgatókönyv és rendszeresen beszélnek arról, mi történt régebben.
2018. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 évről nem lehet gyorstalpalót adni, mert szerintem senki se emlékszik a BK elmúlt 4 évére részletesebben.


Zsoltot évekkel ezelőtt elverték a börtönben és eltört a lába, nem gyógyult meg, így fájdalomcsillapítókat kezdett szedni, majd drogot és drogfüggő lett. Összeverekedett Krisztiánnal és véletlenül rágyújtotta a Rózsát. Ádám összejött egy gazdag csajjal, Gigivel, akire rárepült Zsolt a pénze miatt és sikerült elérnie, hogy a kettő szakítson. Krisztián és Alíz megházasodtak. A lagziban Zsolt drogot tett Ádám piájába, hogy kibasszon vele, mert az kutakodott utána. Aztán Ádám bekattant a drogtól, összeverekedtek, Rudi odament szétszedni őket, de Ádám véletlenül belökte őt a vízbe (mert hajón volt a lagzi), ráesett egy uszadékfára és meghalt. A rendőrök arra jutottak, hogy ismeretlen baleset történt, Ádámnak lelkiismeret furdalása van és mindig megjelenik neki Rudi. Rudi elakarta jegyezni Natasát, aki Ádámra támaszkodik a gyászban. Zsolt leakar szokni, mert a fiának autóbalesete lett egy drogos sofőr miatt. Miki összejött egy csajjal, Szonjával. Szonja bátyja lehaverkodott Attilával és Petivel. Ez a testvérpár valami régi sérelem miatt megakarja buktatni a Berényi Kft-t. Miki és Nóra lánya, Timike, Svájcban járt iskolába, haza szökött titokban, mert megvádolt egy tanárt, hogy az drogozik és ezért eljárást indított ellene az iskola, amit otthon nem mondott el és Nóra jött rá erre. Timikének segített a hazugságokban Ottó és össze is jöttek, de egy ponton Ottó megelégelte és elhajtotta Timit. Timike azt hazudta Lucának, hogy már sok fiúval dugott, majd mikor egy megakarta fektetni, akkor megijedt, mert még szűz, ezért elhajtotta, de a fiú azt hazudta mindenkinek, hogy megszúrta Timikét, így az interneten az terjeng, hogy Timike egy kur-va. Luca együtt volt Natasa rokonával Milánnal, aki elment, aztán Luca összejött Bandikával, aki fülig bele volt/van esve. Ja, korábban Bandika lelökte Mikit egy tetőről mikor megtudta, hogy Miki miatt halt meg András. Miki meg úgy tett, mintha emlékezet kiesése lenne, hogy megleckéztesse Bandit, de végül kibékültek. Gizinek és Lacinak nem ment az ágyban, ezért Gizi arról fantáziált, hogy Ottó megdugja őt és írt erről egy könyvet, amit most kiakarnak adni. Vilibát díszpolgári címre nevezték Mikiék, de megijedtek, hogy kiderül majd, hogy Bözsivel online szexshopot üzemeltetnek. Feltűnt egy másik díszpolgár jelölt, aki elkezdett kutakodni Vilibá ügyeiben, végül Vilibá lett a díszpolgár, de elintézte, hogy a másik is megkapja a címet. Peti feleségül akarta venni Hannát, de az esküvő előtt lelépett, mert begazolt, így Hanna szakított vele. Elkezdtek volna megint összejönni, de visszatért Balázs, aki megdugta Hannát és jól összeveszett mindenki. Balázs és Hanna elmentek bicajozni a hegyekbe/erdőbe, Hanna felborult, deréktól lefelé lebénult, Klaudia elvitte őt magával Olaszországba.

2018. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm a hasznos válaszokat, főleg neked, 4es😁
2018. szept. 5. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyvonalakban annyi,hogy házon belűl mindenki mindenkinek megvolt,ha uj lakó költözik a házba,biztos hogy a ház lakói közt talál magának társat, szeretőt Qrvát.
2018. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!