Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aranyélet 3 évadot hogyan...

Aranyélet 3 évadot hogyan tudták így elrontani? SPOILER

Figyelt kérdés

Maga a tény, hogy Endrebát kinyírták a sorozatból már az kiverte nálam a biztosítékot.


De az, hogy Mia, családja ellen fordul majd megondolja magát, és gyilkos lesz és leborotválja a feját hát az agyrém.


Endrebá idő közben elökerül, hullaként és mit csinálnak vele bezacskozzák és bedobják a tóba...


Márk meg meg akarja ölni az apját löke bianka véget aki kínyírta magát...


Meg televannak pénzzel, mégse értékelik semmibe, ez végül is érthető mivel nem dolgoztak érte sose, így nem értékelik.



A végén mikor elégetik a pénzt és azt a csodás otthont, márk meg lebénul és mia neveli fel az anyja gyerekét...


4. évad szerintem nem lesz ilyen szar után



whtf. az egész, mintha az első és második évadot nem úgyanazok csinálták volna.


Szomorú, hogy ez a Magyar filmipar... Nem így kellet volna történnie az egésznek.



2018. nov. 4. 10:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, meg a végén besírtam...


Márk és a család apple cuccokat használ a sorozatban, imac, iphone stb.


Márk egy kicsit régebbi Macbook Pro-t ami így is több százezer forintos gép.


A végén toloszékben, meg egy csöves consumer Windows 10-es gépen játszik...


(nem a windows fikázom csak a logikát, vagy a macbook pro-t is a tűzbe dobták vagy eladták, hogy tudjanak venni egy szál kolbászt amit odadnak a csöveseknek_?

2018. nov. 4. 10:27
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

MIRA.

Neked ez a véleményed. Másoknak más. Youtubeon vannak Aranyélet kibeszélő videók, ott a kommentszekcióban kifejtheted a véleményed.

2018. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne a youtube-r mennie? Itt is simán leírhatja a véleményét, képzeld itt az oldalon sokan ezt csináljuk.


Most nézem a 3. évadot, Mira összevisszaságán én is elképedek.

2018. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Mira végig egy instabil, befolyásolható pi..a volt, nem meglepő hogy most is az volt. Inkább a testvér (Tibi asszem) az, akiből egy teljesen más karaktert csináltak.

Amikor Janka őt is fejbeverte, nagyon röhögtem :D. Ő legalább következetes.

A végén azon akadtam ki, hogy Márknak miért vágattak hülyegyerek sérót, meg hogy mi értelme volt Jankát lebénítani egyetlen rész idejére.

2018. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Látszik, hogy a kérdező borzasztó felületes, fiatal és nem érti se a metaforákat, se a szemünk előtt végbemenő lélektani változásokat.

Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy az egyik főszereplő nevére sem volt képes odafigyelni, pedig volt rá 3évada. (Míra)


Fiatal vagy még, hogy megértsd a korábrázolást, a korrupciót, a mai magyar valóságot. Nézd vissza pár év múlva.

2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez volt a az utolsó évad így SAJNOS nem lesz 4 évad.

Osztom az előttem szólók véleményét, nagyon felületes meglátásaid vannak, amit a helyesírásodból ítélve nem is csodálok mivel nem lehetsz valami tanult, ha ezt az egyszerű történetet sem tudod megfelelőképpen értelmezni.

Maradjuk annyiban hogy szerencsére elég sok embernek tettszett ez a sorozat, ami érthető is nem látok nagy esélyt arra hogy fogsz találni olyan embert aki ossza a véleményedet.

Meglátásom szerint ennél jobban nem is lehetett volna lezárni ezt a nagyszerű sorozatot, amire végre büszke lehet a magyar filmipar.

2018. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gyökerek vagytok és nem tudjátok mi az amikor jól lezárnak valamit, ez egy hulladék 3-dik évad volt.



A jó lezárás a következő lett volna:


Mira-t le kellet volna ültetniük a gyilkosságokért 10-15 évre, Janka-nak meg kellett volna halnia, Márkot pedig jó útra tért volna és a faterjának együtt kellett volna maradnia az újságírónővel.

2018. nov. 10. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

# 7 Látod kérdező ezért nem lesz belőled sohasem forgatókönyvíró, pont hogy ez lett volna az elcsépelt befejezés.

Nem értem a logikádat miért pont Mirának kellene börtönbe mennie, miközben az egész sorozatban pont ö a legerkölcsösebb szereplő.

A Jankával való befejezés az szerintem is irreális hiszen aki egész életében pénzéhes volt és imádta a sok pénzt a luxust az nem fog pár nap alatt megváltozni és beköltözni egy panelba a középszerű életbe.

Ja és te kikérted az emberek véleményét nem értem miért pontozod le az összes olyan választ akik nem téged támogatnak, vagy nem a te véleményeden vannak. Ilyet csak buta emberek csinálnak és tekintve erre most már teljesen biztos vagyok benne hogy még túl fiatal vagy (ebben az esetben a szüleid szégyelljék magukat hogy ilyet engednek nézni egy gyereknek), vagy pedig picit szerényebb szellemi képességekkel rendelkezel és ez miatt nem érted meg a cselekményt vagy mind kettő.

Ennyi, lehet lepontozni, ez a mentalitás tényleg előrébb fog vinni az életbe, miszerint az összes ember aki nem ért veled egyet azt legyökerezed, ahelyett hogy elgondolkodnál azon hogy lehet hogy nem neked van igazad.

Akárhogy is azt javaslom művelődj egy kicsit és majd majd azután talán tudni fogod hogy milyen a jó befejezés. Vedd észre hogy a többség igenis jó befejezésnek tartja ezzel szemben van egy apró réteg, mint te akik szerint viszont nem volt jó.

Na vajon melyikőtöknek van igaza és melyikőtök véleményére lesz kíváncsi a forgatókönyvíró?

Gondolkodj el ezen.

2018. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Olvasás úgy látom nem megy...


Jankának meg kellett volna hallnia, nem megváltoznia ennyit az észkiosztásodról. Egyáltalán végignézted a 3 évadott? mert nem úgy tünik.


" Mirának kellene börtönbe mennie, miközben az egész sorozatban pont ö a legerkölcsösebb szereplő. "



Erkölcsösebb? Ember, az előző évadokban férjes, gyerekes idős palikhoz bújik, aztán leszbizik és útolag megint egy 2x annyi idős gyerekes palihoz fút...


Ja és egy hidegvérű gyilkosság amikor megfojtotta a sérült faszit az erkölcsösség?



Úgy látom nem érted az ERKÖLCS fogalmát, mit is jelent valójában és így akarod osztani a véleményed... :D

2018. nov. 21. 06:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te tényleg elég felületes, butuska vagy. azt írta az előző, hogy SZERINTE IS FURA Janka befejezése.. Míra egy nős férfihez sem bújt a sorozatban. A bisztrot vezető férfi kikezdett vele, nem is ment oda vissza többet. A gyerekes apuka nőtlen, a sorozatban a volt feleségét láthattad. A saját neméhez vonzódás szintén nem erkölcstelenség. Egyébként, ha értenéd a sorozat hátterében végigvezetett lelki síkot, könnyen megértenéd, hogy Míra NEM leszbikus, egyszerűen a törődéshez vonzódott. Megölte a két férfit, mert az ERKÖLCSÈT bántotta, amit azok a lányokkal művelnek. Megölt két szar alakot és kinentett kb 10lányt. Ez nem azt jelenti, hogy ölni okés, de nem a saját érdekei miatt tette. Egyébként már egy évvel ezelőtt megmondták, hogy NEM lesz 4. Évad. Nem azért mert ez most szar lett (szerinted) hanem mert nem akarnak és kész.
2018. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!