Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen komoly, elgondolkoztató...

Milyen komoly, elgondolkoztató, de nem nayon negatív hangulatú filmet tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretem a sci-fi-t is.


Nem nézek filmeket, mert extrém kevés a szabadidőm, az pedig elmegy netezéssel, sportolással. Ezért amikor megnéznék egyet mégis, bajban vagyok. :D


Újabban az elgondolkoztató, mondanivalóval rendelkező filmeket szeretem, amiben van jellemfejlődés.

Ugyanakkor az életben sok halál, betegség, rossz sors van, én is marha rossz passzban vagyok éppen. Így inkább a happy end-re szavaznék.


Miket ismertek? :)



Éhezők viadala, Emlékezz rám, Fehér zaj, Marmaduke, A Viszkis stb tetszettek. Tény, ebben pont van szomorú is.


2018. dec. 21. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Három óriásplakát Ebbing határában(dráma,oscar díjas,remek film,bár nem pont olyan amit említettél-de ha nem láttad még ajánlom...ennek ellenére

Wind River(komoly hangulatú,nyomozós thriller, a bosszúállókból ismert sólyomszem és skalát boszi főszereplésével.ha még nem láttad ajánlom)

Életrevalók(francia remekmű,szerintem láttad.igen van benne mindaz amit nem akarsz eegy filmben.s hogy miért ajánlom akkor? mert tényleg f@..a film)

Venom (mert Tom Hardy a legjobb)

nem tudom hogy viszonyulsz a sorozathoz,de ajánlanám a Bodyguard BBC sikersoriját.ebben van mondanivaló,elgondolkodtató,remek színészi alakítás,és kb 6-8 rész csak

2018. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

K-Pax // A világegyetemen a legnagyobb fenyegetés az emberi fajra az ember önmaga, más intelligens lények természet közelibbek.

eXistenZ

Ádám almái - Adams æbler (2005)

Inside Out (I) (2015)

Black Mirror (2011– , sorozat) S01E01 nélkül


Remény rabjai // “Get busy livin’, or get busy dyin’”

2018. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Walter Mitty titkos élete
2018. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra az egyik legnagyobb kedvenc a Napos oldal. Alapjáraton romantikus vígjátéknak van kikiáltva, de sokkal több van a történetben, mint ahogy az elsőre látszik. Érdemes megnézni :)
2018. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lucy
2018. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Blade runner 2049
2018. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!