Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják sokan a Pluto...

Miért utálják sokan a Pluto Nash-t? Szerintem k*rv* jó film.

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltad volna, hogy az emberek különbözőek és az ízlésük sokszor nem egyezik meg?

Nagyon durva, hogy van ilyen!

2019. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rettentően gyermekded az a film.
2019. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok 2 semmire való hozzászólás! Kérdeztem valamit erre mindig csak pofázni kell, a Magyar csak ehhez ért.
2019. márc. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért utálják sokan mások amit a 2-es írt :D
2019. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg nem csak szerintem gyermekded.

Amúgy ha ez vigasztal, akkor én is bírok egy Eddie Murphy filmet, amit sokan utálnak: A szentfazék c. filmet.

2019. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első két válaszoló teljesen korrekten megmondta az igazságot.

Minden ember más. 10 éves voltam mikor kijött.. egy 10 évesnek, főleg abban az időben 2000es évek eleje.. az egy nagyon jó film volt.

Pár hete adták a tvben, nem bírtam végig nézni.


Csakúgy mint a Támad a Mars.. gyermekkorom egyik kedvence most a felénél kinyomtam annyira szar. :D


De nem mindig azért rossz egy film mert régi, mai napig bármikor megtudom nézni és végig nevetni a Kelj fel és járj, a Marslakó a mostohám vagy Stallone féle Oscar című filmeket.. :)

2019. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!