Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Az apáca című filmebn mi van az ajtóra írva azon a helyen ahol vége Istennek? Elnit hic deo? Naagy d-vel vagy miii?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Az apáca, horror, film, felirat

márc. 19. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Finit hic, Deo

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 20. 15:34 Privát üzenet
1# vagyok. Jelentése valami olyasmi hogy " Itt ér véget az Isten". Tehát szerintem ez azt jelenti hogy az ajtó mögötti birodalom/terület már nem Istenhez tartozik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 20. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 3/4Időpont márc. 20. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként ez valami valós misztikus cuccos?

# 4/4Időpont márc. 22. 07:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Oké, én értem hogy szerzői okokra hivatkozva törölni kell a szulejmánt, az egész youtubról, de akkor hol lehet megtekinteni? RTL most elkezdte az elejétől vetíteni, de én a vége...
A szellemekkel suttogónak happy end a vége? Nem értem, Jim lelke beleszáll Sambe és utána Malinda Sammal ugyanúgy él mint azelőtt jimmel?
Gyűrűk ura vége a könyvek szerint?
A chrono crusade mangájának mi a vége?
Szerintetek nem hülyeség a The Leftovers (hátrahagyottak) vége?
Melyik ez a film? - Egy fiatal fiú elszökik az új barátnőjével otthonról (nem tudom miért pontosan), majd a vége felé lelő egy híres írót, akinek a könyvét olvasta (ha jól...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!