Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Annyira...

Melyik film lehet ez? Annyira emlékszem, hogy valakik egy régi épületbe mennek, és síneken csúsznak lefelé, ami valamiféle darálóba érkezik. Valamint emberhúsból készült ételeket tálaltak az étkezés során az asztalnál.80-as 90-es évekbeli film lehet.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberhús nem rémlik, de lehet esetleg ez:

[link]

2019. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garott ***** válasza:
Én is az Eszelős szivatást írtam volna. Emberhús nincs benne, de van egy jelenet amikor nagyon gusztustalanul virslit/kolbászt zabálnak. De a Kicsontozó úr benne van.
2019. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez lesz az! :D Nagyon szépen köszönöm! Nem tudom miért rémlett az ember hús benne, én úgy emlékeztem hogy a megölt emberekből készítették a kolbász-féleségeket. Igaz, annak már vagy 20 éve kb, hogy utoljára láttam, így simán rosszul emlékezhetek. Mindenesetre köszönöm az információkat! Megy a zöld kezecske mindkettőtöknek :)
2019. ápr. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!