Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmek a cime?

Mi ennek a filmek a cime?

Figyelt kérdés
azthiszem 80-as 90-es evek beli film lehet es eleg zavaros a tortenete a foszereplo egy orvos doktor vagy tudos nem is tudom kiserleteket vegez ugy hogy viz ala merul es egy ido utan el kezd kepzelodni ammyira emlekszem hogy jart valami pokolhoz hasonlo helyen egy novel tobb rw nem emlekszem mert mar nagyon regen lattam egyszer a tvben azthiszem a vizalatti vizsgalatok alapjan olyan erzeseket hoz elo ez a kabult allapot mintha valaki kabitoszer hazasa alatt lenne
2019. ápr. 28. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
megtalaltam !
2019. ápr. 28. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
filmnézés helyett egy szótárat javasolok, meg egy másodikos nyelvtankönyvet, amiben tanulhatsz a központozás szabályairól.
2019. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
haha :) attol hogy valaki nem ert egy okostelefonhoz nem biztos hohy nem tud irni
2019. ápr. 28. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha betűt tudsz írni, akkor vesszőt és pontot is!😉
2019. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!