Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók - szerintetek jól...

Bosszúállók - szerintetek jól sikerült?

Figyelt kérdés
Aki látta már, az milyen véleménnyel van róla? "Méltó módon" zárták le ezzel a hosszú sorozatot?

2019. ápr. 28. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem.



SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER



Összeszedik újra a csapatot, majd visszautaznak az időben(ez volt a nagy megoldás, nagyon eredeti) és megoldják a dolgot.

Ennyi.


SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

2019. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Bármi mást kellett volna csinálnia a disney-nek, és akkor már elfogadható lett volna. Szó szerint bármi mást ezen kívül. Ennyire nem voltak képesek.


Sosem voltam nagy marvel fan, de az évek alatt a karakterek a szívemhez nőttek. Már csak egy jó befejezés kellett volna, hát a büdös nagy lófát. Majd sírni tudtam volna, hogy ezek után csak ennyire méltatták őket. Hülyének érzem magam, hogy egyáltalán vártam valamit. A disney az csak disney sajnos.

2019. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én a decemberben érkező Star Wars 9-et is nagyon várom (annak ellenére, hogy a legutóbbi két rész nem lett olyan fényes), bízom benne, hogy ennek a sorozatnak is lesz egy méltó lezárása ezzel az utolsó résszel, de sajnos ha a Disney rendezi ezt is, akkor megint elsülhet az ellenkezője. Abrams már a 7. résznél "bizonyított", lehet hogy nem lett volna jó ötlet ezt is rábízni, de remélem nem lesz "igazam"!
2019. ápr. 28. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez egyén függő. Személy szerint, engem a film kicsit (nagyon) felidegesített. Igen voltak jó harcok, meg jó poénok, de valahol ott van bennem az érzés, hogy ezt jobban is meg lehetett volna csinálni.

Szóval ezt neked kell megnézned, mert nekem nem tetszett, amit a legtöbb karakterrel tettek.

De remélem, ha megnézed egyszer neked tetszeni fog.

2019. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Elég jól felvezette hogyan viselték a szereplők mindazt ami történt. Megkaptuk az MCU legmonumentálisabb csatajelenetét. Méltó lezárást kaptak a főbb karakterek (ez hol szomorúbb, hol boldogabb, hol poénosabb volt, de minden egyes esetben érzelmes, és jól passzolt a korábbi filmekben felépített karakterhez), miközben korábbi filmek szimpla mellékszereplőinek is többször kijárt némi fejbólintás.

A nosztalgiafaktor pedig igazán elismerésre méltó. Ha valaki tényleg végigkövette az elmúlt 10 év Marvel filmjeit, annyi fanservice-t kapott hogy az hihetetlen.

2019. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!


Nekem óriási csalódás volt


A történet lapos volt, nem az időutazással van a bajom hanem azzal hogy csak úgy megszerzik a köveket mintha gyerekjáték lett volna. Második dolog pedig Thanos viselkedése. Az Infinity Warban az ember azonosulni tudott a karakterrel. De itt rájön hogy pár mitugrász vissza jött a jövőből ezért úgydönt hogy a felezés helyett amit azelőtt jól megindokolt hogy miért teszi inkább úgy dönt hogy az egész univerzumot eltörli. Ennek mi értelme?


Tony áldozata is totál felesleges volt. Minek csettintett egyáltalán? Nyerésre áltak, simán használhatta volna a kövek erejét külön külön hogy legyőzzék a maradék sereget vagy oda adhatta volna Hulknak.


Amerika kapitány is teljesen ellentmondott a dolgok menetének. Az elején az volt hogy ha vissza mennek akkor lényegében másik univerzumba kerülnek szóval mit keresett ott öregemberként? Vagy miértnem hozta magával a csajt a jelen korba. A másik dolog hogy Víziót vagy Romanovot is visszahozhatták volna így ha Gamorát lehetett

2019. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden összefoglalva egy bajom van a Végjátékkal. Látvány, epikusság, dráma, nosztalgia és érzelmek tekintetében is olyan magasra tette a lécet, nehéz elképzelni hogy a Marvel képes lesz előrukkolni olyan filmmel, ami ezt felülmúlja.
2019. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamennyi spoiler!


Szerintem jó volt.

Tény, hogy az elműlt évben való rengeteg találgatás miatt már szinte sejteni lehetett, hogy mi lesz, még ha a konkrétumokról nem is tudtunk, de nagyon nagy meglepetést (sajnos) nem okozott.

Ilyen szempontból a Végtelen háború jobb volt, drámaibb és nyomasztóbb. Jobban meghatotta volna az embert, ha nem tudtuk volna, hogy jön a folytatás, amiben úgyis visszacsinálják az egészet. Ezt nem tudta megugrani az új film. De maga a lezárása, mármint a Végjáték lezárása, az szerintem nagyon jó volt. Voltak nagyon jól működő poénok. De sajnos túlzásba vitték. Ott is volt poén, ahol inkább sírás kellett volna legyen...

Szerintem összességében nem volt vele gond, de akkora hype volt/van körülötte, amit nem lehet megugrani, szinte nem tudtak volna olyan filmet összerakni, amire egyértelműen azt mondja az ember, hogy "Na igen, ezt akartam, erre vártam".

Én is felemás érzésekkel jöttem ki a moziból. Tetszett, szerintem jó, de ahhoz kicsit kevés volt, hogy ez legyen az i-re a pont, vagyis az elmúlt 11 évre ez legyen az a bizonyos pont. De szerintem ez lehetetlen lett volna. Én így is kb 2 órásnak éreztem a filmet, hamar lepörgött, mert élveztem.

Röviden számomra: Jó volt, kicsit több poénnal és kevesebb drámával, mint amire számítottam. De ha egynek vesszük a Bosszúállók 3-4-et, akkor méltó lezárása az elmúlt 11 évnek.

Nagyon spoiler:

Vasember, amikor találkozott az apukájával az fantasztikus volt!

2019. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tislerics Máté ***** válasza:

Megítélni egy filmet szerintem szakmai szemmel érdemes. Mert szubjektív kritikákból annyi van, ahány ember a bolygón...


Én inkább szakmailag értékelném a filmet, ami azért sokkal egzaktabb, mint egy élménybeszámoló:


Rendezés: nagyon jó!

Forgatókönyv: kiváló!

történet: elmegy

Nosztalgia: jó

poénok: elmegy

karakterek: vegyes

zene: elmegy

látvány: elmegy

2019. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kiszámítható. Az előző rész jobb volt. Nekem nem tetszett.... jó hogy nem moziba néztem. Max látvány miatt jó lehet. De az se lehett sok.
2019. máj. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!