Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca ez most mi?!

Trónok harca ez most mi?!

Figyelt kérdés

Csak nekem tűnik nagyon lezáratlannak az utolsó rész??

Hova vitte Drogon Danyt??

A makulátlanok ugyebár Jon fejét akarták , de mi van a dothrakikkal?? kb mintha nem is tudnák hogy meghalt a khaleesijük.

És ez most komoly hogy Jon vígan éldegél a vadakkal?? Semmi értelme nem volt annak hogy megtudja hogy Targaryen ,max hogy repülhetett egyet a sárkánnyal.

Vártam volna valami csattanót. Pl. egy más megjelenik a végén amikor ez erdőben vannak, vagy Danyt Drogon az Essosi vöröspaphoz viszi aki visszahozza , vagy valami aaahhjj. Ez így túl boldog vég a trónok harcához képest (Dany halálán kívül)



#Trónok harca ##game of thrones ##Daenerys ##Drogon ##Jon ##Targaryen
2019. máj. 22. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek. Úgy nem lett volna annyira gáz ez a rész, ha még a vegén Dany újraéled, Jonék látnak egy mást, Arya felfedez valami meghökkentőt és háború tör ki a trónért. És persze jöhetne egy újabb évead. Így már csak örülök vége.
2019. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

"Hova vitte Drogon Danyt??"

El. Miért kellene mindent szájba rágni?


"A makulátlanok ugyebár Jon fejét akarták , de mi van a dothrakikkal?? kb mintha nem is tudnák hogy meghalt a khaleesijük."

Ez az egy mondjuk nekem is vicces volt. :D


"És ez most komoly hogy Jon vígan éldegél a vadakkal?? Semmi értelme nem volt annak hogy megtudja hogy Targaryen ,max hogy repülhetett egyet a sárkánnyal."

Aemon mesternek se volt "értelme", hogy Targaryen, aztán mégis az volt, azon nem háborgott senki. Nekem tetszett az ő lezárása.

2019. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

"Aemon mesternek se volt "értelme", hogy Targaryen"


Aemonnak volt értelme, hiszen Vérholló miatt volt a Falon, csak éppen Vérholló eltűnt. A sorozatban pedig nem is létezik. De Aemon egyértelműen küldetéssel volt a Falon. És igen, így hogy a sorozat megváltoztatta a történetét, tényleg nem sok értelme volt.


És a mesterekkel is óriási potenciált hagytak ki, a másik ok, ami miatt Aemon a falra kerülhetett.

"Who do you think killed all the dragons the last time around? Gallant dragonslayers armed with swords? The world the Citadel is building has no place in it for sorcery or prophecy or glass candles, much less for dragons. Ask yourself why Aemon Targaryen was allowed to waste his life upon the Wall, when by rights he should have been raised to archmaester. His blood was why. He could not be trusted. No more than I can."

2019. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
89%
Szia! Én is fel vagyon háborodva!! Egyszerűen szörnyű volt sztem az egész 8 évad... Amugy meg minden évadba azt láthattuk hogy minden szépen le van vezetve, erre Daenerys és Havas Jon szerelme ki sem lett bontakoztatva... Aztán meg az idő ugrásokat se szerettem valahogy tudatosítani kellett volna a nézőbe, most nem arról beszélek hogy mindent a szánkba kéne rágni de hát sztem sokkal jobban meglehetett volna csinálni... Számomra meg nem volt túl drámai ahogy Dany meghal sokkal sokkolóbban is meglehett volna csinálni. Dany halála akár lehetett volna a Tv sorozatok egyik legsokkolóbb dolga is , de nem mert elb.sztak a készítők
2019. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Most komolyan le lettem pontozva, csak mert nem utáltam a befejezést? :D

#2

2019. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A Dothrakiak Drogot is letojták, mikor még meg se halt csak meg sebesült, szóval ők még érthetőek.
2019. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó évadnak több buktatója is volt...


1. Tyrion,Sansa,Bran teljesen elfelejtette hogy nem kell királyt választani mert ott van Jon, aki vér szerint is a méltó örökös lenne ? És hiába ölte meg Danyt, mert az akkori jog szerint is egy trónbitorlót ölt meg.


2. Bran szerepe miszerint számtalanszor elmondja hogy ő nem kíván semminek sem az ura lenni, mivel ő már nem is Bran hanem a 3 szemű Holló. Erre mégis azt mondja hogy ő nem véletlen tette meg ezt a hosszú utat Deresből. Vagyis előre látta hogy király lesz belőle...


3. Ott ülnek a Hét Királyság legnagyobb alakjai és egy random parancsnok ( Szürke Féreg ) lazán ellentmond nekik miszerint nem adhatják ki Havas Jon-t ? WTF Hát ott helyben halálra kellett volna ítélni az egész makulátlan hadával együtt.



Az utolsó évad de azon belül is az legutolsó rész úgy lett volna kerek hogy Havas Jon lesz a király, mert ő az aki tényleg megjárt minden csatát, meghalt de feltámasztották, mindig az ártatlanokat védte és mikor megölte Danyt akkor is ez volt döntő ok. Erre megválasztanak egy Brant akinek még a története is s.zar.

2019. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek igaza van. Mikor Szürke Féreg, egy idegen közkatona, aki senki és semmi Westerosban, elkezdte csicskítani a lordokat, én azt hittem kikapcsolom a TV-t.

Havas Jon kit ölt meg? Gyakorlatilag egy trónbitorlót, akit még meg sem koronáztak. Attól h megölte Daeneryst, még nem írta ki magát a trónöröklési sorból. Westeros urainak és úrnőinek Jon azonnali szabadon engedését kellett volna követelniük.

Szóval, hiányzik az a trónok harca, ahol még számított a trónöröklés, meg h ki kinek a fia, és ezért háborúba is mentek.

2019. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem akartak csatázni a makulátlanokkal, így is eleget harcoltak már.
2019. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak mondanám hogy nem csak az északi sereg volt ott.
2019. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!