Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más sem érti, hogy miért van...

Más sem érti, hogy miért van oda mindenki a Csernobil sorozatért?

Figyelt kérdés

Első részt megnéztem, sötét, nyomasztó és kissé unalmas.

Meg lehet nézni, ezt a szocreál hangulatot profin visszaidézik, de teljesen másra számítottam ekkora hype után.



2019. jún. 9. 17:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
82%
Egyik legjobb pár részes sorozat amit valaha láttam. Lenyűgöző hangulata van és az egész valós, bizony megtörtént, persze egy két plusz filmes elemmel de akkor is.. Én még nem éltem amikor ez történt de iszonyat belegondolni milyen lehetett azoknak az embereknek ott élni az esemény utánni pár hóban. Nagyon jó sorozat volt.
2019. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Engem mindig érdekelt Csernobil, 86-os vagyok, már régebben is elolvastam mindent róla, amit tudni lehetett, láttam minden dokufilmet. Minden évben elhatározom, hogy elmegyek egy túrára, de nincs a társaságomban senki, akit annyira érdekelne, hogy jönne, így mindig elmaradt.

Szóval, ha van itt valaki, akki jönne idén, írjon, szerveződjünk össze. Vagy ha van valaki, aki volt és ismer megbízható szervező irodát, ne tartsa magában. köszi

2019. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!