Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Top 10 legerősebb Harry...

Top 10 legerősebb Harry Potter karakter?

Figyelt kérdés

Ti kiket tennétek a listára és milyen sorrendben ? Mennyire értetek egyet az enyémmel.


Az én szubjektív listám:

1.Dumbledore(ez szerintem egyértelmű)

2.Voldi

3.Grindelwald

4.McGalagony

5.Piton

6.Flitwick

7.Bellatrix

8.Dolohov(a gonoszok között ő a leg alulértékeltebb szerintem, de én bátorkodtam feltenni a listára)

9.Rémszem Mordon

10.Sirius Black és Lupin holtversenyben.


Lucius Malfoy, Dobby, Hermione illetve maga Harry helyzetében bizonytalan vagyok, hogy felférnének e a top 10-be,de szerintem inkább nem. Persze Harry és Hermione simán erősödhetnek annyit, hogy bekerüljenek, de gyerekként szerintem még nemigazán.



2019. jún. 28. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Dumbledore

2.Voldemort

3.Grindelwald

4.Piton

5.Bellatrix/Kingsley

6.Lucius

7.Mordon

8.McGalagony

9.James/Sirius/Remus

10.Lily/Draco

(Ezt a sorrendet inkább a párbajozási képességek, állítottam fel, semmint a varazserő nagysága alapján állítottam fel. Emellett én sokkal több döntetlent írtam volna fel, dehát az meg mégis milyen rangsor lenne?!:D)

2020. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Zita Icespeed válasza:

Szerintem a sorrend valahogy így néz ki:

1.-Albus Dumbledore

2.-Gellert Grindelwald

3.-Bellatrix Lestrange és Tom Denem holt versenyben

4.-Perselus Piton

5.-Rémszem Mordon

6.-Minerva McGalagony

7.-Harry Potter és Hermione Granger holtversenyben

8.- Tekergők

9.-Molly Weasley

2020. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szerintem:

1. Dumbledore

2. Voldemort

3. Grindelwald

4. Mc.Galagony

5. Bellatrix

6. Rémszem Mordon

7. Molly Prewett/Weasey

8. Kingsley

9. Sirius

10. Piton


Fura lehet, hogy Bellát Molly elé raktam, mert ugye legyőzte, de azért csináltam így, mert szerintem Molly csak azért tudta legyőzni,mert a gyerekeit bántotta, és ezen úgymond felszívta magát.

Nem leszek népszerű ezzel, de szerintem Pitont túlértékelik. Jó, kiváló Legili-, és Okklumentor volt, ismerte a fekete mágiát, és saját varázslatokat is kitalált, de szerintem nem párbajozott olyan jól.

Akit sajnáltam, hogy kimaradt: Remus, James, és Lily. Csak az a baj, hogy utóbbi kettő képességeiről sajnos nem sokat tudunk, ezért nem raktam bele. Remus pedig... Ügyes varázslónak tartom, de a farkaskór meggyengíti.

"gyereklista":

1. Hermione

2. Ginny

3. Harry

4. Weasley ikrek

5. Draco

6. Luna

7. Neville

8. Parvati Patil

9. Ron

10. Dean Thomas


Fura lehet, de:

- Hermione szinte minden varázslatot ismer, és el tud végezni, plusz 2. ikos korában százfűlé főzetet főzött(!), ami RAVASZ szintű bájital.

- Harry erős, de egyedül nem igazán jó harcos, ő mindig az "egységben sz erő" t képviselte.

- Ginnyt szerintem sokan alábecsülik, szerintem nagyon tehetséges, ügyes és erős boszorkány.

- Weasley ikrek egy csomó saját találmánnyal rendelkeznek, ehhez biztosan rengeteg varázslattal, és varázsszerrel kellett kísérletezniük. Egyébként szerintem erősek párbajokban is.

- Draco megjavította a Volt-Nincs szekrényt, és bár nekem egyáltalán nem tartozik a kedvenceim közé, levédte az agyát Piton elöl, ami Harrynek nem ment.

- Attól még hogy békés, Luna szerintem tehetséges boszorkány, ráadásul Hollóhátas, szóval valószínűleg sok varázslatot ismer.

- Neville karaktere folyamatosan fejlődik, szerintem a hetedik évében megedződik annyira, hogy megérdemelje ezt a helyet.

- Neki nagyon nincsenek egyénileg fontos tettei úgymond, de szerintem ügyes boszorkány.

- Ron... Valószínűleg ezért is meg leszek kövezve, de szerintem nem túl tehetséges, vagy erős, és nem is tanul szorgalmasan, ezáltal nem ismer sok varázslatot. De mivel a trió tagjaként egy csomó mindenben részt vett, és túlélte, mindenképpen bele akartam tenni a top 10 be.

- Dean majdnem egy évig sikeresen bujkált Voldemort elöl,tagja a DS nek, és részt vett a Roxforti csatában, amit túlélt, annak ellenére, hogy pálca nélkül kezdett bele.

Nos, ez volna az én listám.

2021. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva az én tízes listám ez.

1. Dumbledore teljes ereje.

Ezt nem kell részletezni

2. Voldemort és Harry teljes ereje

Egynek veszem őket mert szinte egy szinten állnak és ugyanolyan erősek .


3. Hermione

Ezt sem kell részletezni egyszerűen okos és gyakran képes felül kerekedni a felnötteken is.

Saját magát is túlszárnyalta töbször és szinte sosem veszített a csaták során.

4. Grindelwald

Azért került hátrébb mint hermione mert Grindelwad bár erős mégis az igazi ereje a meggyőzésben és a bodzapálcában rejlik.

Ezek nélkül már elbukott volna párszor.

5. Bellatrix

Bár elég könnyen legyőzték mégis talán Voldemort talán a legerősebb és kétség kívül a legfanatikusabb szolgájárol beszélünk.

6. Sirius Black

Kiszabadult az Azkabanból és sokáig bírta a dementorokat.

Konkrétan az egyik legerősebb akartert megformáva ezzel.

7. Piton

Nem csak hogy a varázsitalokhoz nagyon ért de mindemellett erős is.

Leginkább amiatt került hátra mert egy igazán erős ellenfél ellen nem tudná felvenni a versenyt továbbá a hirtelen támadásokat sem tudja könnyen hárítani (gondolok itt például a harmadik részre).

8. Lupin

Mindamellett hogy nagyon erős a vérfarkas formájában szinte már megállíthatatlan.

9. Meggalagony professzor.

Őt sem részletezem túl egyszerűen ő egy erős animágus.

10. Dobby

Ez nem egy hülye vicc akar lenni hanem ez így van.

Akárhová el tud hopponálni és pálca nélkül is tud varázsolni.

Továbbá az éppen támadni készülő ellenfeleket konkrétan egy csettintéssel legyőzi gondolok itt féregfarokra vagy Mr Melfoj-ra.

Egyedül a gondolkodásával volt a baj.

Ha például egyből elmenekültek volna a Melfoj kúriábol akkor nem halt volna meg.

Nekem ez a szubjektív listám.

2021. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!