Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernének ezekben a Star...

Kik nyernének ezekben a Star Wars-os párbajokban?

Figyelt kérdés

Dooku vs kánon Luke


Öreg Luke vs Ben Kenobi


Savage Opress vs Darth Maul


Revan vs Maul


Exar Kun vs Nihilus


Rey vs Luke (legendák)


Sebulba vs kis Anakin (valamilyen fegyverrel)


Darth Bane vs Yoda


Anakin (ep.3) vs Yoda


illetve birodalmi rohamosztag (100) vs első rendi rohamosztag (50)


Remélem mindenki tudja hogy ez egy elméleti kérdés, tehát ez nem egy könyv vagy egy film, itt nincs író, úgy vegyétek, hogyha a SW univerzumban összecsapnának, mi lenne?



2019. júl. 14. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dooku vs kánon Luke

A fiatal Lukenak esélye se lenne, ő kb Rey szintjén van, Dooku pedig egy Sith nagyúr, előtte pedig a 3.legerősebb Jedi volt Yoda és Windu után

Az öreg Lukeot nem láttuk vívni, úgyhogy ez nehezebb, de az alapján amit az EP8 ban láttunk tőle ő nyerne


Öreg Luke vs Ben Kenobi

Na ez egy érdekes paros🤣

Az öreg Lukeot vívni nem láttuk, erőhasznalatban elég komolynak tűnt, az öreg Obi erejéről pedig semmit sem tudunk, úgyhogy ezt passzolom


Savage vs Darth Maul

Darth Maul egyértelűen

Savage nem igazi Sith, őt csak átalakították az Éjnővérek, Mault viszont kiskora óta képezték, sokkal jobb vívó, nem kell tovább ragozni


Revan vs Maul

Revan egyertelmű, az egyik legerősebb erőhasználó, mindkét oldal erejét ismeri, Maul talán jobb vívó de ettől nem fog nyerni.


Exar Kun vs Nihilius

Exar Kun hiába az egyik legerősebb erőhasználó Nihilius elszívná az erejét, ez ellen nem tud mit csinálni, Vitiate az egyetlen aki le tudná győzni az ereje teljében lévő Nihiliust(talán).


Rey vs Legends Luke

Rey egy padawan szintjén van vívásban es erőhaszálatban is Luke a röhejesen túlerősített karakter a legendákban, seregeket pusztít el a gondolataival WTF!

Mindenképp ő nyerne


Sebulba vs Anakin

Ezzel nem tudok mit kezdeni, egyikük sem tud harcolni, Sebulba erősebb fizikailag úgyhogy talán ő...


Bane vs Yoda

Ez nagyon 50-50

Bane nem egy nagy vívó, de ha rajta van a páncél lehet van esélye Yoda ellen, bár egyikük sem nagy harcos, Bane inkább Sidious kaliber, aki legyőzte Yodát, Bane viszont erősebb Sidiousnál, úgyhogy épphogy, de Bane nyerne, páncél nélkül mindenképp Yoda


Anakin vs Yoda

Yoda, nincsen egy szinten Anakinnal, ha Obi Wan elverte, Yoda még jobban elverné

2019. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz meg párokat, szeretek ilyeneken gondolkodni(:
2019. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, gondolkozok rajta, meg most épp mobilnettel utazok, de majd írok, végre egy normális ember.
2019. júl. 15. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Amivel nem értek egyet


,,A fiatal Lukenak esélye se lenne, ő kb Rey szintjén van, Dooku pedig egy Sith nagyúr, előtte pedig a 3.legerősebb Jedi volt Yoda és Windu után"


A fiatal Luke (EP 6 előtti vagy utáni amúgy?) erősebb Rey-nél, méghozzá SOKKAL. Én magam is gyakran túloztam Rey-jel kapcsolatban, mivel a kiképzése szánalmas volt (ahogy Luke-é is amúgy, mindegy), meg megtanult elmetrükköt használni teljesen egyedül, legyőzött egy (sebesült) erőhasználót, aki 10-15 éve tanulta azt, amit ő kevesebb, mint 1 napig, stb, de na.. Az EP 6-os Luke (aki kb 2 évet edzett amúgy) legyőzte Vadert, a kettő még úgy sincs egy súlycsoportban, hogy Rey mennyire overrated (Lukehoz hasonlóan BTW)



Thebest7666 nevű felhasználó válasza:


Dooku vs kánon Luke


A fiatal Lukenak esélye se lenne, ő kb Rey szintjén van, Dooku pedig egy Sith nagyúr, előtte pedig a 3.legerősebb Jedi volt Yoda és Windu után


Az öreg Lukeot nem láttuk vívni, úgyhogy ez nehezebb, de az alapján amit az EP8 ban láttunk tőle ő nyerne


Öreg Luke vs Ben Kenobi

Az öreg Ben eléggé formában tartotta magát amúgy, viszont Luke meg Luke, szóval én őt mondanám



Bane vs Yoda


A páncélokkal Bane-t mondanám. Nem értek egyet azzal, hogy egyikőjük sem nagy vívó, Bane a maga korában jó vívónak számított, azonban köze nem volt a legjobbakhoz - a tythoni csatában ez bebizonyosodott, és nem csak Raskta Lsu ellen (aki minden idők legjobb vívója Tulak Hord-al együtt), aki konkrétan az első vágásaival darabokra vágja, ha nincs a páncél rajta, de a csata egészén látszott, hogy Bane vívótudása eléggé hiányos.

Ellentétben Yodával, aki a korának 3 legjobb vívója között volt, olyanokkal vívott, olyan vívókat győzött le, amilyen erősségű vívókkal Bane nem is találkozott (tythont kivéve, ahol ilyen tekintetben igen csak alulmaradt)

Vívóként egyértelműen jobb Yoda, de a páncél miatt nem tudja megsebezni Bane-t - és arról sem tudok, hogy lenne bármilyen erőképessége, amivel tudna ártani a sithnek (ellentétben Sidioussal, de ez mindegy most)

Szóval, páncéllal Bane, bárhogy máshogy Yoda.


Amúgy abban sem értek egyet veled, hogy Bane feltétlenül erősebb, mint Sidious (konkrétan ugyanaz a helyzet, mint Yoda ellen szerintem, bár a Legendses Sidious még az orbaliskos Bane-t is legyőzné talán)

2019. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OFF, az idézés picit failed lett, nézzétek el, késő van már :D
2019. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 es

Nagyon fáradt voltam, amikor válaszoltam a kérdésre, ezért írhattam ilyen hülyesegeket, mint hogy Luke Rey szintjén van🤣

Bár ezt nehéz megállapítani mert mindkettőnek dumáltak pár sort az Erőről aztán már erősebbek lettek, mint azok, mint akik már kiskoruk óta tanulnak

Yoda vs Bane

Itt azt írtam, hogy egyikük sem nagy harcos, de ezzel nem azt akartam mondani hogy egyikük sem jó vívó, hanem, hogy ők inkább az Erőhasználatra helyezik a hangsúlyt egy párbajban(én fogalmaztam bénán)

Amúgy Bane nyerne, Yoda nem tudná sebezni a páncél miatt.

És pont ugyanezért győzné le Sidioust is.

2019. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!