Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy among...

Miért van az, hogy among usban ha reportolok állandóan self reporttal gyanúsítanak?

Figyelt kérdés

Annyira unom már. Valaki tud magyarázatot adni erre?

Se importorként, se crewmateként nem reportolhatok senkit, mert egyből 7-en minimum rám szavaznak self reporttal.


MIÉRT? aztán meg mindig az van persze, hogy "xy was nam An impostor"


Sosem mozgok gyanúsan, van, hogy egyszerre 3 emberrel megyek a folyosón. első ember leválik, bemegy a reactorba, aztán én is leválok, bemegyek a security-ba, és reportolom a hullát. Egyből self report.


2020. okt. 18. 19:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Fingon sincs miről beszélsz. Te valami atomerőműben dolgozol?
2020. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1: nem, egy marketing cégben informatikus. De hogy jön ez ide?
2020. okt. 18. 19:18
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Bocs, de én sem értem ezt a "hunglish" korcsnyelvet. 😳
2020. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Micimacko67 ***** válasza:
10%
Kerdezo, vegyel be egy lazcsillapitot...az segiteni fog!
2020. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%

Bocs, de az emberek többsége krvára nem fogja tudni értelmezni a hülye kérdésedet. Úgy jön ide.

Nagyon fontos és okos embernek akartál tűnni, épp csak az érződik mennyire el vagy telve a munkádtól.

Legközelebb egy megfelelőbb kategóriában akadj ki a sok “self impostortól”.

2020. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Egy jàtèkrol beszèl ez a butuska csak rossz helyre rakta ki a kèrdèst. Az egyeb kategóriàba rakhattad volna a kockàk közè a kèrdèstn
2020. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
8%
Én is informatikus vagyok, de én sem értelek.
2020. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Micimacko67 ***** válasza:
0%
Ne aggodjatok, ez egy vasarnap delutan unatkozo troll...
2020. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Én értem. Az Among Us most a legnépszerűbb videojáték pár hónapja. Aki nem érti, az minek ír ide?

És igen, a gamerek hunglishul beszélnek, el kéne fogadni, hogy erre fejlődik a világ, az angol meghódította a világot és beleépül más nyelvekbe, ami szerintem nagyon jó.

Amúgy meg tanulj meg jól hazudni impostorként, ha meg crewmate vagy, simán logikusan mond el mit csináltál, minden ferdítés nélkül és belezavarodás nélkül. Állj ki az igazad mellett és keress alibit. Jegyzed meg az embereket melletted. Mond el miket csináltál, jegyezz meg minden mozzanatot a meccsben.

2020. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy nem mondtam semmit. Kérdezték egyből, hogy where, where, where? , én meg írtam ,hogy security. a többiek: aha, self report. És kiszavaztak.


De, jó helyre írtam, mert emberekről szól. Emberek játszanak vele. Én meg már vagy 20 egymás utáni kört lejátszottam úgy, hogy egyből kiszavaztak.

2020. okt. 18. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!