Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy among...

Miért van az, hogy among usban ha reportolok állandóan self reporttal gyanúsítanak?

Figyelt kérdés

Annyira unom már. Valaki tud magyarázatot adni erre?

Se importorként, se crewmateként nem reportolhatok senkit, mert egyből 7-en minimum rám szavaznak self reporttal.


MIÉRT? aztán meg mindig az van persze, hogy "xy was nam An impostor"


Sosem mozgok gyanúsan, van, hogy egyszerre 3 emberrel megyek a folyosón. első ember leválik, bemegy a reactorba, aztán én is leválok, bemegyek a security-ba, és reportolom a hullát. Egyből self report.


2020. okt. 18. 19:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a fő kérdésben. Ha nem tudod miről kérdez valaki, felesleges beleszólni.
2020. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20: ha megkérdezem ,hogy hogyan kell kiengedni a kéziféket, akkor külön le kell írnom, hogy egy autóról van szó? Azok miatt akik életükben nem ültek autóban?


Komolyan b*szki. A kérdésemet ne válaszoljam meg?


Amihez nem értesz/nem tudod mi az, ne szólj hozzá, ne adj tanácsot. Ez alap. Amúgy meg oda van írva, hogy among us-ban. Ez a neve.

2020. okt. 19. 19:39
 23/27 Micimacko67 ***** válasza:
0%

A neveket nagy betukkel kezdjuk...kiveve ha köznev...

Te sem kis istvan vagy, hanem Kis Istvan...baszki...

2020. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jól van nyelvtannáci :D Neked meg talán az ékezeteket kéne gyakorolni
2020. okt. 19. 22:49
 25/27 anonim ***** válasza:
És ilyenkor mindig te reportoltál? Szerintem próbálj ne te reportolni hanem csináld csak a taskokat
2020. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%

Legközelebb szerintem próbáld meg inkább a játékok kategóriát alapból, igaz ez emberi viselkedésről szóló kérdés de ott többen lesznek akik ismerik a játékot és nem azért kommentelnek hogy az élő fába is belekössenek.

Ennek a self-report dolognak két oka lehet, az egyik hogy idióta 12 éveseket fogsz ki, a másik hogy úgy tudom tényleg bevett taktika impostornál így már az is gyanús egyeseknek ha más hulláját reportolod.

A "hunglish" gamer környezetben pedig teljesen elfogadott és hülyének néznének ha úgy beszélnél hogy "tegnap az éjelf zsiványommal küldetéseztem Kőrisvölgyben" ez kicsit olyan mintha Szadó János vagy de Johhn Tailor-ként mutatkoznál be egy külföldinek.

2020. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkapta a választ a kérdező,hiszen erre kérdésére 90%-ban értetlenkedő ,rosszindulatú válaszokat kapott...Valószínűleg hasonló passzív agresszív játékosokkal hozott össze a balszerencse...
2020. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!