Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy among...

Miért van az, hogy among usban ha reportolok állandóan self reporttal gyanúsítanak?

Figyelt kérdés

Annyira unom már. Valaki tud magyarázatot adni erre?

Se importorként, se crewmateként nem reportolhatok senkit, mert egyből 7-en minimum rám szavaznak self reporttal.


MIÉRT? aztán meg mindig az van persze, hogy "xy was nam An impostor"


Sosem mozgok gyanúsan, van, hogy egyszerre 3 emberrel megyek a folyosón. első ember leválik, bemegy a reactorba, aztán én is leválok, bemegyek a security-ba, és reportolom a hullát. Egyből self report.


2020. okt. 18. 19:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyon nem hunglish. Hol van itt hunglish? Alapból nincs magyar megfelelője, mert nem magyar a játék :D Én is kérdezem. Aki nem érti az minek ír?
2020. okt. 18. 20:22
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Például úgy hogy nem játszol randomokkal. Egy társasjátékot sem játszol randomokkal, ahol a kommunikáció az elengedhetetlen. Csak és kizárólag ismerősökkel, haverokkal szabad játszani, ott ahol van voice kommunikáció (discord, ts).

Van mondjuk magyar megfelelőjük: impostor=imposztor, crewmate=csapattag, self-report= önbejelentés. De ezek magyarul hulladékul hangzanak.

2020. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Micimacko67 ***** válasza:
35%

Kerdezo, ezt miert az Emberek szekcioban kerdezted meg?

Legalabb 3 masik szekcio van ahol kaphatnal ra valaszt!

2020. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%
Inkább valami csajt keressél magadnak.
2020. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Leírta, emberi tulajdonságra volt kíváncsi, hogy miért szavazzák mindig ki a semmiért és miért ilyen buták az emberek.

Csajt keressen? Na ez hogy jön ide a kérdéshez? Sokat segítetek a kérdezőnek. A videojáték valakinek ezerszer értelmesebb, mint a való élet, meg a csajozás. Igen, 21 évesen is.

Egy kis off után: Ne játssz randomokkal, mert fogyatékosok játszanak sokszor.

2020. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem tartom ezerszer értelmesebbnek, csupán játszom vele, mint szórakozás.

De volt már aki függőnek tart, mert 3 naponta előveszem egy 45 perces vonatúton :(


Meg ha magyarul írom le, hogy önbejelentés az among us-ban akkor abból szerintem ember nincs aki kitalálná, hogy melyik szóra gondoltam.


Van barátnőm. Sőt, ő már a feleségem. 36 éves vagyok, képzeld el, hogy ami szórakoztat azt művelni fogom. Még akkor is, ha pár anonim kommentelő a gyakorin azt mondja, hogy hülyeség. Barátokkal discordon az egyik legjobb csapatjáték szerintem az among us. Egy online társasjáték.

2020. okt. 18. 21:35
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor meg tényleg jó helyre írtam :D Mit érez az aki kiszavaz egy másikat úgy, hogy teljesen szembe megy a játék menetével?
2020. okt. 18. 21:37
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogyaték. Nem kell vele foglalkozni.
2020. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Nagyon sok a kicsi. Gyerekekekel nehéz játszani, én egyből ki is lépek, ha idétlenek. Hackerekkel sem szabad játszani, az is mind paraszt.
2020. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ha leírtad volna az elején, hogy egy játékról van szó...
2020. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!