Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vs Call of Duty...

Battlefield 3 vs Call of Duty Modern Warfare 3! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:56
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet eldönteni, de szerintem a szempontok:

BF: Brutál fizika

Csapatmunka (nem egyszemélyes hadsereg)

Cod: Jobb adrenalin adagolás ( a BF-nél néha unatkoztam)

2011. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
55%
Mind2 jó bár MW3 nem érdemes meg venni mert ugyanaz mint az MW2... Bf3-ba meg sok az újitás. kemperekről meg annyit hogy lehet hogy vannak a bf3 de a codokba is (cod4,6,7) elég sok van csomó noob aki játszani se tud.
2011. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
38%

Battlefield!!!


Én CoD fun voltam, míg meg nem vettem a Bad Company 3-t!

Most megvan az összes CoD (1-8-ig), és az összes BF (42-3-ig) eredetiben, és azt kell mondjam, hogy a Battlefield jobb!


Az MW nagyban hasonlít az MW2-re (csak utóbbiban több a fegyver), és MW3 viszont teljesen ugyan az szinte, mint az MW3!!! Azt kell mondjam, a 8 Call of Duty közül csak a CoD 2, a CoD: WaW, és az MW2 jó...!


A Battlefield az brutál grafika, rengeteg jármű, és pl BC2-ben 18.000 féle kasztvariáció!


Egy dologban jobb a CoD a BF-nél, és ezek a halottak!

Minden másban veri a BF a CoD-ot!



ui.: nem lehet nagyon BF-ben kempelni, mivel a játékok készítésekor figyeltek erre, ezért nem lehet lefeküdni, csak guggolni!

2011. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
54%

"MW3 viszont teljesen ugyan az szinte, mint az MW3!!!"

Először MW2-t akartam írni!

2011. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
40%
Talán mert az MW2 folytatása, észlény?
2011. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy eléggé nem ismerheted a BF-et, a BF3-ban is lehet hasalni...
2011. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
23%
Csak az BF3 lehet hasalni többi részbe nem. Am meg attól hogy a folytatása lehet újitani vmit de új mapokon kivül ne sok minden van nézel vidit meg se mondod hogy mw2 vagy mw3
2011. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Ki az észlény :O

Azt mondtam, hogy pl a Bad Company 2-ben nem lehet hasalni, hogy elkerüljék a campet!


Amúgy meg jól írta felettem az illető!

Attól, hogy folytatás (mert hogy akkor a 3. rész) lehetne újítás!


Annyiban jobb az mw2 az mw-nél, hogy több a fegyó, de mw3... ott csak a pálya más, fegyver szám kb-ra ugyan annyi!

2011. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim válasza:
100%

Nincs nektek jobb dolgotok?:)

Mint ezen vitatkozni?:)

Mind a 2 jó a maga módján és kész:)

2011. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Én a BF-nek adok plusz pontot, elvégre: Vannak járművek (autóktól a vadászrepülőkig), nagyobb a játéktér (elvégre itt repülők is vannak mint mondtam, nagyobb hely kell nekik, meg amúgy is ez egy komplett csatatér), csapatjáték nagyon jó benne, a medikites medikitezik, a lőszeres lőszert ad, a mesterlövészek megtisztítják az utat ráadásul taposóaknával levédik a területet, ez csak egy példa volt arra, hogy hogy is folyik a csapatjáték. Na meg ott az ingyenes Battlefield Heroes, az is jópofa :D A COD is jó, de szerintem a BF igenis leveri, hisz ott a cél az, hogy akit látsz lődd le. Így még stratégiázni se lehet benne :/
2011. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!