Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vs Call of Duty...

Battlefield 3 vs Call of Duty Modern Warfare 3! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
61%
Ha a vége nem lett volna egyértelmű, a COD-nak szántam az utolsó mondatot :D
2011. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
32%

21.43

a BF igenis leveri, hisz ott a cél az, hogy akit látsz lődd le... talan a codban nem leloni kell az ellenfelet?

2011. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
22:38 Igen elírtam kicsit, de úgy értettem, hogy a COD-ban csak mész azt lelövöd az ellenfelet, a BF-ben viszont kell egy kis taktika és okosság. Elnézést hogy félrefogalmaztam :D
2011. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

És melyiket érdemes megvenni?

Mert nekem XP-m van, de Battlefieldet, a korszak legnagyobb játékát kipróbálnám, csak ez nem megy XP-n. Most akkor érdemes azért átírni a gépet Windows 7-re?

2011. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
szabics, ha lehet probald ki valakinel a bf-et, es nezd meg h a geped eleg jo-e
2011. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképpen érdemes win7 fölrakni hiszen biztos lesznek még olyan játékok amik csak arra jönnek ki.
2011. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Értem. De attól félek, hogy ha megveszem a játékot, nem fogja elvinni a gépem, és kidobott pénz lesz az ablakon. Utolsó előtti válaszolónak: nemtudom senkinél se kipróbálni, mert nincs meg senkinek, akinek meg megvan, az kva messze lakik tőlem :D

Most mi legyen? Meddig lehetek el a BF3-mal?

2011. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Nézd meg a minimális gépigényt bf3-ra vagy csinálj 1 kérdést biztos meg mondja vki jó a géped. Szerintem érdemes meg venni a singleje nem olyan jó de azért azzal is el lehet lenni de a Multi nagyon jó elején fura lesz föleg ha codoztál és sokszor halsz de utána belejősz nagyon jó
2011. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Aha. Az a baj, hogy még Win7-re is át kell írnom a gépet. Én meg olyan nagy gépfan nem vagyok értitek...elnetezgetek elszórakozok de úgy igazándiból nem értek hozzá. Félek, hogy minden elveszne rajta, és hogynem tudnám Win7-re átrakni.
2011. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen gondjaim vannak .Amugy a BF3 jobb csak a tortenete gagyi.A codnak cool a története de a multiban való össze vissza futkosás ,lövöldözés mini mapon phuuu ( nem jó).Battlefield 3 egy igazi háborús szimulátor és lájk a fanoknak.
2011. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!