Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vs Call of Duty...

Battlefield 3 vs Call of Duty Modern Warfare 3! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:56
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
54%
De még mindig nem tudom mit csináljak.
2011. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
89%
letöltöd megnézed nagyon bonyolult -.-
2012. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
58%

CoD!!!

De igazából tőled függ! Nekem a CoD jobban bejön de a BF3-at is sokkan jobban szeretik mert pl: vannak jármúvek, nagy Mapok!!!

De az aki azt írta hogy a CoDal csak 13 évesek játszanak az egy B@szott nagy sügér!!!

2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
62%
Cod, egyértelműen.
2012. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
66%

nekem megvan a bf 3..de ahhoz képest hogy mindenki isteníti hatalmasat csalòdtam benne...

rövidentömören:

grafika:nagyonjò

hang: ilyen jò hanghatàsu játék sztm nincs is


egyjátékos kampány: unalmas..mer szinte mindent a cod4ből, az mw2ből, és a medal of honor 2010 ből loptak..ja..és nagyon sok a script..


co-op: nagyon unalmas..van egy éjszakai csipa map..na az jo..de a többi..pff


multi: haverom pc-jén szerintem elviselhetetlen hogy egy mapon 64en lehetnek..a térképe tele van.. ><'

én boxon játszom..ott 24 fő a max..tehát néha kicsit tùl nagynak tűnik a map..xd néhány mapon az egyik csapat kempelheti a másik spawnhelyét..ez is a hanyagságra vezethető vissza..inkább a grafikára mentek rá ott is..

de a legnagyobb csalodás a rombolhato kornyezet...van az olajfùròs map..na ott szinte semmit nemlehet -.- többnyire az osszes mapon csak minden 4.épület rombolhatò..inkabb ne rakták volna bele ezt..

én sose szerettem annyira a codot..az mw2 elég jol sikerult... de a black ops fuu nagyon rossz volt...

ezek után csak azt akarom mondani hogy a bf3 egyátalán nem lehet jobb mint az mw3.. szerintem ìzlés kerdese.. de az idei cod iron wolf ra nagyon kìvàncsi leszek ^^

2012. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
Ennyi baromságot sem hallottam még a BF ről a COD osoktól mint amit itt összehordanak! A COD egy baromi szimpla lényegében quake utánzat elavult grafikával és motorral ahol csak a reflexeken van a hangsúly kicsi pályákon rohangálsz motoros futár sebességgel és lövöldözöl a másik emberkékre ennyi. A bad company 2 és a battlefield 3 viszont egy iszonyatosan jól kidolgozott harci szimulátor ahol hatalmas pályákon minden épületet tárgyat szarrá lehet lőni van egy halom jármű tankok helikopterek stb. rohadt jó élethű grafikával szemet gyönyörködtető fény árnyék köd effektekkel fizikával stb. Semmi köze az ilyen ostoba COD os beszólásoknak hogy csapatjáték e vagy sem azt csinálsz a pályákon amit akarsz mindenféle taktika jól jöhet ha helyesen alkalmazod. Ami pedig a fegyverek erejét illet te választhaod meg hogy hardcore szerveren játszol ahol akár egy pisztoly lövéstől is meglehet halni ahogy az illik vagy noob szerveren ahol egy egész tárat bele kell ereszteni valakibe hogy meghaljon eleve rossz a kérdés hogy melyik a jobb játék: A battlefield 3 egy hiper szuper élethű szemkápráztató "csatatér" szimulátor ahogy a neve is jelzi míg a COD egy tucat multi játék amikből van vagy 200 és szinte semmivel sem különbözik azoktól: quake 4, far cry sorozat, crysis sorozat stb.
2012. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Lázár Péter ***** válasza:
COD MW3!!!
2012. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
17%
bf3... mw3 is jó de én már meg se veszem mert ugyanaz már az összes cod... cod modern warfare között alig van különbség főleg a 6-8 között én meg se tudom különböztetni a 2őt pedig már nyomtam velük. lényegében cod 1 reflexekre alapuló daráló játék ami nagyon jó csak már unalmas vagy évente ugyanazt a codot adják ki kicsit felturbózva... bf3 meg 1 taktikusabb játék de abba legalább van 1 csomó újítás
2012. máj. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
69%
MW3
2012. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Battlefield 3 4ever.
2012. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!