Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jelennek meg itthon férfi...

Jelennek meg itthon férfi szerelem könyvek?

Figyelt kérdés
Japán tartalmaknál gyakran futok bele olyan humoros jelenetekbe, hogy fiatal lányok felfedezik a yaoi műfajt aztán a megszállottjai lesznek. A young adult romantikus könyvekből tudom, hogy Dunát lehetne rekeszteni, de itt ki is merül a tudásom.

2019. júl. 25. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Madeline Miller: Akhilleusz dala

[link]

2019. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a baj, hogy én is olyan lány vagyok.

Hogyha olyan BL regényeket keresel amik magyarul is megjelentek, akkor tudok mondani néhányat. Ha magyarul megjelent BL mangákat keresel akkor nem tudok segíteni.

De igen jelennek meg férfi szerelem könyvek.

2019. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Menj fel a wattpadra! Vannak nagyon jó könyvek! És minden kategóriában találhatsz magadnak tetszőt. (Persze van egy csomó nagyon rossz, de aki keres az talál.)
2019. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Him - Sarina Bowen, Elle Kennedy

Remek könyv. Habár a 2. része nincs lefordítva, de az első az igen. :)


Akkor ott van Becca Prior könyvei, -aki alapból egy magyar írónő-, pl. Festett Testek, A tanítvány.

2019. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

André Aciman – Szólíts a neveden


André Aciman – Megtalállak

(Idén ősszel jelenik meg, a Szólíts a neveden folytatása.)

2019. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia. Nem tudom hogy érdekel e még a dolog. De most 2020-2022 között hogy meg jelenni pár bl kőnyv magyarul mondjuk azok kínai és Thaiföldi novellák. De a lényeg ugyan az yaoi tömény mennyiségben. És nem a YOUNG adult fajtából. Pl. Mo dao zu shi, tharntype, love by chance, sotus, stb
2020. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!