Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok eredeti, ütős, elvont...

Tudtok eredeti, ütős, elvont horror sztorit ajánlani wattpadon?

Figyelt kérdés

Tehát nem azt a szokásos trancsírozósat, hanem inkább olyasmit, ami a hangulatra (is) épít.

Kifejezetten a wattpadra lennék kíváncsi, de más blogok meg hasonlók is jöhetnek amatőr íróktól.

Köszönöm!



2019. júl. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
@baracktea nevű írónak van pár elég hátborzongató horror-ja. Nem gyilkolászósak, inkább elvont könyvek. Ha érdekel, ajánlom őket!
2019. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ismerem barackteát, valamiért nagyon felkapott, de nekem nem igazán jöttek be az írásai :/ Mármint nem tudom átérezni a hangulatot a kis chat szövegekből.

Valami rendesen megírt dologra gondolnék, ami bizarr, elvont, fantasztikus, okkult...

2019. aug. 1. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ja, értem. Igen, tényleg elég fura így chat-üzeneteken keresztül olvasni. Nekem egyébként tetszett.
2019. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom ki írta, lehet az az író, akiről az előbb szó volt, de van egy király könyv aminek nagyon éreztem a hangulatát: Ház a tó túloldalán
2020. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!