Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért hever a világ a Szent...

Miért hever a világ a Szent Johanna gimi előtt?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem azt mondom, hogy nem lehet szeretni stb csak nem értem mi annyira jó benne a történet tucat és minden második könyv erről szól. Nem érdekelne ha a emberek szeretik, de lehúzák a többi könyvet, de ha te mondasz véleményt erről a könyvről szinte meggyilkolnak.

2019. aug. 21. 20:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én is körülbelül ezt gondolom, három és fél kötet után belefáradtam a 'nagy szerelembe'. Tőlem a Szent Johanna Gimi kissé negatív kapott, mert szerintem a való élet nem mindig olyan, mint ami a könyvben szerepel - pedig én a korom szerint erősen a célközönségbe tartozok. Mindenkinek más az ízlése, emiatt sajnos nem tudjuk megérteni a másikat.
2019. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen és így is van jól csak ne lennének a fanok olyan agresszívak
2019. aug. 23. 20:09
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert megragadja a mai tizenéveseket és, mert egyszerű olvasmány, egyszerű problémákkal. Ez a tipikus álomfiú és szerencsétlen lány sztori. Én olvastam és akkor tényleg jó volt, de mostmár így látom, hogy nem volt benne semmi olyan nagyon izgalmas dolog. A Szent Johanna Gimi azoknak jó, akik még nem olvastak sok könyvet, vagyis mondhatni kezdő könyvmolyok. Ezzel csak az a probléma, hogy annyira rászállnak az ilyen tiniknek való egyszerű könyvekre, hogy lemaradnak az olyan jó olvasmányokról, mint például a Gyűrűk ura vagy a hasonló klasszikusok. TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Viszont az írónőnek mostmár egyre jobb könyvei vannak, amik tanulságosak és van akit jó irányba megváltoztatnak (pl. IOV trilógia).

2019. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A jelenkorban taglalja a fiatalok problémáit. Megfelelési kényszer, tanulási nehézség, párkapcsolati gondok, romantikus szerelem és nagy csalódások.

Abban az időben játszódik, amikor már létezik a facebook, illetve az egyéb közösségi oldalak.

A napló mindig is közel állt a tizenévesekhez, különösen a lányokhoz. Emiatt is lehet nagy élmény egy olyan naplót olvasni, amelyben mindig leírja, hogy a nap milyen volt, s miért pont olyan.


Fiú létemtre szeretem a Szent Johanna Gimit, igen lekötött.

Leiner Laura többi kötete is népszerű, de az SZJG még mindig az. Ismerek embereket, akik szerint az SZJG volt Laura legjobb sorozata. <3


A Bexi és az Iskolák versenye is nagy népszerűségnek örvend. :) Főleg a Bízz bennem kavart nagy port.

A Bexi-sorozat is hamar a szívemhez nőtt. Egy csinos, álmodozó énekesnő, aki szerény s c a csúcsra akar jutni, megismerkedik az egós, ugyanakkor humoros és jólelkű Márkkal (engem is úgy hívnak). Összejönnek hamar.

2021. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!