Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon régóta keresek egy...

Brig6 kérdése:

Nagyon régóta keresek egy könyvet amiben egy fiatal (15 kb) és egy 30-40es férfi titkos szerelméről szól. Valaki ismeri?

Figyelt kérdés
Annyi rémlik, hogy kicsit régebbi időben játszódik (kb Gatsby időszakok. ) viszont 2010ben olvastam tehát előtte nem sokkal jelenhetett meg. Ha jól emlékszem akkor tengerparton egy villa bálján ismerkedtek meg és talán a borítón valami naplementés kép lehetett, esetleg csipkés . Ha valaki olvasta és ráismer azt nagyon megköszönném!?

2019. okt. 14. 21:04
 1/5 anonim válasza:
0%
Szólíts a neveden talán? 😕
2019. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gévich Csilla válasza:
61%
Nem tudom az segít e, de én filmben láttam hasonlót, DiCaprio főszereplésével, annak Teljes napfogyatkozás volt a címe.
2019. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Btw a Szólíts a neveden egy 17,5 és egy 24 éves srácról szól. Nem okoskodni akarok vagy bármi, de a szerelmük sem éppen titkolt.
2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem is jelent meg olyan régen, talán 2018-ban.
2019. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valójában a szólíts a neveden 2007-ben jött ki,(a film jött ki 2017-ben) és a 80-as években játszódik. Még mindig nem hiszem, hogy erre a könyvre gondolsz, de nem tartom kizártnak.
2019. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!