Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok? Véleményeket...

Mit gondoltok? Véleményeket szeretnék készülő fantasy könyvemhez amely valószínűleg az ősszel fog megjelenni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2010. júl. 19. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Azokhoz képest,amiket ezen az oldalon szoktam olvasni,jó.Tetszik.Csak egy valami nem....Mostantól csak farkasos,vámpíros,boszis könyvek születnek??Unom már.De a részlet tetszett.Sok sikert!
2010. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :D Szeretem az ilyen dolgokat, főleg, ha picit indiános is :D Hány éves vagy? Gratulálok, hogy kiadják :) 16/L
2010. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kívánkozom kötekedni, mert amúgy se lenne értelme, de azért elmondom a véleményem. A történet maga nem rossz, csak a téma túl elcsépelt mostanában. A kis részletbe sok helyen van elgépelés, vesszőhiba, ezért remélem, hogy akár Te, akár a kiadó korrektora teljesen leellenőrizitek az egész kéziratot, mielőtt nyomdába került, aztán pedig nagy eséllyel a boltokba.


A címe Bloody Moon lesz? Melyik kiadóval adatok ki? Mindenesetre sok sikert a könyvedhez!

2010. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez még egy teljesen nyers anyag.Sajnos egyenlőre semmit nem mondhatok róla csak véleményeket kérhetek.Ez nem vámpíros story köze nincs hozzá nem is kívánok ilyesfajta mint mondtad ,,elcsépelt" dolgokat követni.Ez egy inidán kultúrára alapul aminek nagy híve vagyok:)köszi a kommenteket.A címmel még nem vagyok tisztában teljesen szeretnéké egy olyat mely kifejezi amit mondani akarok a Bloody Moon egy felvetés de gondoltam már Moonshine-ra is:)
2010. júl. 20. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Ó, értem. Akkor bocsánat az "elcsépelt” kifejezés használata miatt. Az se árulhatod el, melyik kiadó adja ki a könyved? Mert szerintem ezt el lehet mondani – ha már részletet közölhettél.


Utolsó válaszoló.

2010. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. csak ez a Jake?! Szerintem jobb lenne más nevet írni.
2010. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szijja!

Én vok az akinek írtad, hogy kb 10 kérdéssel arrébb linkeltél be ilyen cuccot satöbbi satöbbi....na mind1. Mielőtt megsértődnél elárulom most olvastam először ezt és engem is meglepett.:O Az én történetemen már elég régóta dolgozok, de nem tervezem hogy kiadatom, hiszen még nincs is kész és még elég sokminden csak fejben van megfogalmazódva....Az én történetem és a te könyved között csak annyi a közös hogy át tud változni és itt pont. Az enyémben semmilyen indiánság nincs meg ehhez hasonlók. Egészen más történet. A közös pedig az alakváltó. Szóval ez tök fölösleges csak azért mert a két történetben van valami hasonló....köszönöm. És gratulálok hogy ki fogják adni a könyvet, 16 évesen ez már valami....:)

2010. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia!Ne haragudj csak sokan már másolják az ötletet de elejét veszem hiszen csak 1-2 részletet közlök!Az igaz, hogy egy ötlet nem csak egy ember fejében fogalmazódhat meg:)Pl Hollywoodban is az nyer aki hamarabb lecsap a storyra!Hát igen a könyvkiadatás...volt egy kiadó(amit itt most nem közlök)aki úgygondolta, hogy megveszi az ötletet, aztán párhét múlva meggondolta magát.Érdekes egy buisness ez.Amugy nem 16 hanem 20 éves vagyok:)Szal még1x ne harizz kérlek!
2010. júl. 21. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
nem harangszok, és inkább gratulálok és irigyellek érte, bár nekem is sikerülne, am tényleg egyszer még régebben olvastam egy ilyen legendát alakváltókról meg minden és nagyon megtetszett....hát igen manapság ez már így megy...lehet médiumok vagyunk....:):) Sok sikert a könyv kiadásához!
2010. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!