Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Béna vagyok nevek választásába...

Béna vagyok nevek választásában tudnátok segíteni? 😅

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet,hogy nemrég elkezdtem írni egy sztorit wattpadra és mindig megakadok mikor valamit el kell nevezni. A főszereplő neve már megvan, de most megakadtam, mert el kéne nevezni egy utcát és nagyon nincs ötletem.😅 Mivel a főszereplőnek angolos nevet adtam az utcának is ilyet kéne. Tudnátok adni néhány ötletet?

2019. dec. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm,milyen nyelvű neveket szeretnél?!

És a környezetedben élők,helyek nevei átalakitva

(Mihály-Mick,Andrea-Dee,Vágó Pál-Voon Poul,Klára-Rea....stb)

2019. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amerikai, vagy angol nevekre gondoltam. A szereplőket még úgy ahogy elnevezem, de ha egy utcát, vagy egy üzletet kell elnevezni ott mindig megakadok. Egy kicsit idegesít, hogy emiatt nem haladok vele, így nem bírtam, hogy ne írjam ki a kérdést.
2019. dec. 5. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Victoria
2019. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Google map. Keress rá,mondjuk Londonra,és máris kapsz egy rakat angol utcanevet.
2019. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos az utca neve? Van valami szerepe, hogy tudnia kell az olvasónak?
2019. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm,igen van aki szereti útvonallal "valósabbá" tenni a könyvét.

De az macerássabb,több jegyzetet igényel.


Bár nálunk,irodalomból kellett ilyen fogalmazásokat írni :/,;a honnan jársz iskolába,miért választottad a sulit,3-5 napod az életben,heti nyaralás meg hasonlók.

2019. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem keress itt a Place name alatt:

[link]


Akár karakter neveket is találhatsz, vagy alkothatsz.

2019. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

38. utca

7. sugárút

stb

2019. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Hát nem nagyon van fontossága, hogy tudja-e az olvasó, de valahogy úgy ahogy a 6.írta így nekem valósághűbbnek tűnik, vagy nem tudom.😅
2019. dec. 6. 19:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, végül egy magyar utca nevét fodítottam le angolra, de a továbbiakban más módszereket is tervezek alkalmazni.:)
2019. dec. 6. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!