Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Béna vagyok nevek választásába...

Béna vagyok nevek választásában tudnátok segíteni? 😅

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet,hogy nemrég elkezdtem írni egy sztorit wattpadra és mindig megakadok mikor valamit el kell nevezni. A főszereplő neve már megvan, de most megakadtam, mert el kéne nevezni egy utcát és nagyon nincs ötletem.😅 Mivel a főszereplőnek angolos nevet adtam az utcának is ilyet kéne. Tudnátok adni néhány ötletet?

2019. dec. 5. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Épits fel/rajzold meg" a települést,falut,segíthet,de a jegyzetek,a távolságok,a ki hogy hova és mennyi idő alatt jut el,hja utána számolgathatod :D!

De a fantasy stilus,realisztikus,csak angol nevek.... Nem tudom!

Amúgy egy találomra kiválasztott angol utcatérképből indulj ki,utómunkálatok ként szerintem könnyebb átírni a neveket.

Nagyobb baki ha két gyalogos szereplő közül az egyik fél óra a másik 2 óra alatt teszi meg ugyan azt a távot,ok nélkűl.

2019. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!