Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyvet írok és kellenének...

Egy könyvet írok és kellenének démonokhoz illő nevek. Tudnátok írni egy párat? A jellemzésük lent.

Figyelt kérdés

Itt egy kis jellemzès az eddigi dèmonokhoz:

1. Vörös szemmel ès fehèr hajjal rendelkezik.Ja ès fiú.Nagy, hegyes karma van.Mindig pimaszul mosolyog ès imàd màs emberek felett uralkodni. Kedvenc elfoglaltsàga az emberek kínzàsa, idegileg való megtörèse.Kèsőbb ez a karakter megszàl egy lànyt aki irànt èrzelmeket tàplàl, ezèrt kezdetben bunkó vele, de majd a vègèn ez a viselkedèse megvàltozik ès kedves lesz. Mindig meglepi majd a lànyt apróbb dolgokkal.


2. Egy lànyról van szó, aki az ölèstől sem retten vissza. Erős szemèlyisèg, aki imàdja az emberek szenvedèsèt nèzni. Csintalan ès minden rosszban benne van. Neki szőke haja ès lila szeme van. Ja ès mindig kirivó ruhàban jàr.


3. Egy izgő mozgó, fèlènk, csendes ès okoskodó fiú fekete hajjal ès szemüveggel. A szeme pedig lila. Imàd olvasni ès elítèli azokat, akik a gonosz oldalra àlltak.



2018. jan. 26. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom az alábbi oldalt:

[link]


Ha nincs ötletem, én is innen szoktam ihletet meríteni egy-egy névhez.

2018. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Szákpugrá

Nelíízá

Fughrin

2018. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Laci

2. Panka

3. Tibike

2018. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
*komolyan gondoltam,csak próbáltam kicsit kiejtés szerint:)
2018. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
*Ja és ezek most pattantak ki a fejemből(2.,4.vagyok:))
2018. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2018. jan. 26. 17:54
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, ha könyvet írsz, de nem bírsz nevet kiötölni, már bocs. Olvass sokat, és akkor fejlődik a képzelőerőd! Mozdulj ki a komfortzónádból, és akkor könnyebb lesz!

Nem lehetsz több 22-nél.

1. Yggdrasil

2. Myrddin

3. Irminsul

2018. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Màr talàltam ki egy-kèt nevet. Ami tènyleg jól hangzik, könnyen megjegyezhető, csak nem vagyok benne biztos, hogy első hallàsra az adott karakter jutna eszèbe az olvasónak. Köszi viszont neked is a vàlaszod. Meg nekem itt az is a baj, hogy ez a hatodik könyvem lesz, így màr nehèz neveket talàlni.
2018. jan. 26. 21:28
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik könyved? És még mindig nem megy a karakterjellemzés? :)
2018. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi a könyvsorozat címe? Hol lehet beszerezni?

Azt ugye látod, hogy a hetes teljesen hülyére vett a nevekkel? Tudod, mit jelentenek azok a nevek?

2018. jan. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!