Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lehet ez a könyv?

Melyik lehet ez a könyv?

Figyelt kérdés

Még rettentő régen olvastam az interneten, sőt az is lehet hogy álmodtam az egészet mert elég zavaros. Szóval azt hiszem olvasni akartam valami, és beütöttem a google-be, hogy online könyvek vagy valami ilyesmi, és akkor elkezdték olvasni ezt a könyvet. Valami misztikus lényekről, inkább vérfarkasokról szólt, és ha jól emlékszem valami faluban játszódott, vagy ilyen kisebb közösségben. És talán tényleg rosszul emlékszem, de mintha egy csaj össze feküdt volna a bátyjával, vagy valami ilyesmi. És ha jól emlékszem ez valami novelláskötete része volt képekkel talán, de ilyen rajzolt illusztrációk derengenek.

Tudom elég zavaros, kinézem magamból hogy az egészet csak álmodtam, viszont egyik nap beugrott hogy ilyet olvastam és azóta nem hagy nyugodni.

Előre is köszi aki valamilyen szinten tud segíteni!

Plusz nem emlékszem hogy magyar lett volna az írója.

És valami hintó meg egy király is rémlik belőle.



2020. jan. 22. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!