Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a versem első...

Véleményeznétek a versem első versszakát?

Figyelt kérdés

Valaki szerint túl van magyarázva, szeretnék javítani. Valaki legyen szíves segíteni.


"Álmomban mertem álmodni,

Ébren már az sem merek,

Csukott szemem hazudik,

Bár nyitottal vak leszek"



2020. febr. 26. 17:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm
2020. febr. 26. 19:29
 12/15 anonim ***** válasza:

Halihó😊

Tudom véleményt szeretnél kapni, de ebből az egy versszakból nem sokat lehet megállapítani. Ha verseket írsz, akkor gondolom sokat is olvasol, tudod, hogy a vers akkor jó, ha végigolvasva valami összeáll benned. Így sajnos ez az élmény elmarad, így én is csak 4 sort látok egymás mögött, mondanivaló és tartalom nélkül.


Nem mondom, hogy a versed rossz, mert nem olvastam az egészet, ahogy azt sem mondhatom, hogy jó, épp ezen okból.

Esetleg ha kiírnád az egészet, úgy egyszerűbb lenne a véleményezés.

2020. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még annyit hozzátennék, hogy szerintem a válaszoló nem 9 éves, gondolom ezzel te is tisztában vagy, csak oda akartál vágni neki.

Ha pedig tényleg azt gondoltad 9 éves, akkor gondolj picit bele, hogy honnan ismerné egy gyerek József Attilát és honnan ismerné fel az esetleges párhuzamot.


A kritikát tudni kell fogadni, akkor is durva, akkor is, ha nem értesz vele egyet. Fejlődni fogsz általa, de nem megsértődni kell, ha valaki nem alél el 4 sortól.

2020. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ébren már azT sem merek


Amúgy jó, érzem, hogy mondani akar valamit... Írj sokat!

2020. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lyó :)
2021. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!