Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen képregényt ajánlanátok...

Milyen képregényt ajánlanátok egy "kezdőnek"?

Figyelt kérdés

Még sosem olvastam képregényt, párszor lapozgattam, de most kezdett el igazán érdekelni a dolog. Esetleg tud valaki ajánlani fantasy-misztikus-thriller témájút, amiről úgy gondolja, hogy megtudja szerettetni velem a műfajt? És lehetőleg van belőle magyar fordítás:) Nincs hatalmas gondom az angollal, de egyelőre magyar- vagy magyarra fordítottal kezdenék. Esetleg jöhetnek kedvencek is. Ha linket tudtok küldeni, azt is megköszönöm, könyvtárba járás híján most online kell megoldanom a dolgot, de amint kinyitnak az ajtók, körülnézek ott is:)

22/L



2020. ápr. 7. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőnek nem igazán tudok ajánlani. Inkább nézelődj, hátha valaminek a címe ismerős:


[link]


[link]



A Locke & Key képregény sok jót hallottam, de sajnos az még nálam is csak olvasandó, mert sehol se kapom...



Meg mivel tulajdonképp a manga is képregény, tessék: (csak vigyázz az olvasási irányra) :)


[link]



Ezt meg csak úgy itthagyom, hogy lásd, ilyen is van :D


[link]

2020. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Locke and Key engem is érdekelt, elég hamar kivégeztem a sorozatot, és pár dolog kivételével tetszett is. Érdekes történet.

Ezt, és az Umbrella Academy-t néztem ki, bár az angol verzióban fent van, lehet megpróbálkozom vele aztán majd kiderül mennyit értek belőle:)

Köszönöm a segítséget, Petőfi Powa története jópofa volt, vétek lenne bármelyik hazafinak kihagyni:D

2020. ápr. 7. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Marjorie Liu: Ébredés (Monstress: Fenevad 1.)

Noelle Stevenson: Nimona

2020. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sandmant próbáld meg, remek világ, izgalmas történet, jól összerakott karakterek. Ez pont ilyen fantasy-misztikus-thriller szerű.

Vagy ha bármennyire is érdekelnek szuperhősös sztorik, akkor a Watchmen alap. Ez egyfajta "milyenek lennének a szuperhősök a valóságban?" sztori.

2020. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Garfield
2020. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Asterix.
2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!