Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikkel folytassam?

Melyikkel folytassam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem Michael J. Sullivan Riyria c. könyvsorozatát. Elolvastam az előzménytörténet első, és a rendes sorozat második részét. Azért így olvastam, mert azt hittem, hogy az előzmény magának a sorozatnak az első része. PDF-ben olvasok. Az a baj, hogy az előzménytörténet második részét még nem tették fel PDF fájlként, máshol meg nem találtam meg.

Az lenne a kérdésem, hogy várjam meg amíg felrakják az előzmény második részét, vagy olvassam tovább a sorozatot, és ha végeztem elolvasom a ki maradt két könyvet?

(Remélem érthető a lényeg)



#sorozat #könyv ##MichaelJSullivan ##Michael ##J ##Sullivan ##Riyria #hogyfolytassam ##előzmény
2020. ápr. 17. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem olvashatod tovább, általában csak kisebb utalások nem érthetők, de azokat lehet ésszre sem veszed sőt még akkor sem biztos ha mar olvastad az előzményt lehet pont így fognak majd le esni az apró rejtett utalások :)
2020. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!