Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen e-könyv OLVASÓ-t...

Milyen e-könyv OLVASÓ-t vegyek? (Paraméterek, tapasztalatok).

Figyelt kérdés
Sziasztok! E-könyv (e-book) OLVASÓ tapasztalatok? Kindle és Alcor Myth között vacillálok. Mire jó, mennyit számít a memóriakártya? 800x600 felbontás (Kindle) elég? Baj, ha nincs Wifi/Bluetooth? Szürke árnyalat (szemkímélő) fontos?

2020. máj. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég a 800x600, és nem nem számít, hogy van-e wifi, meg bt, hiszen úgyis memóriakártyán tárolod a megvásárolt könyveket! Általában mindegyik szürke árnyaltos, inkább arra érdemes figyelni, hogy pl van-e hozzá kiegészítő lámpa (nekem Kindle-hez van), vagy nincs, mert ha nincs, akkor mint a könyvet, csak fénynél tudod olvasni. Az érintőképernyő sem fontos, gombokkal is ugyanolyan jól lehet navigálni egy könyvön belül. Amúgy Alcor-ok is jók, ismerősi körömben van belőlük. Igazából alap felhasználásra ma már bármelyik jó, akár az olcsóbbak is, ha csak könyvet olvasol rajta, akkor nem kell túlgondolni a dolgot, kipróbálod (ha ki lehet) és amelyik tetszik, megveszed, nagyon melléfogni már nem lehet velük, eléggé bejáratott technológiát használnak. Üzemidő is mindegy, hogy 10 nap, vagy 30 nap, úgyis töltőre teszed, vagy powerbankból is tölthetőek.
2020. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Én emagon egy bontott Navon Blacklightot vettem,háttérvilágitás rendelkezik,mindent olvas,wifi nincs,nyomógombos,25 ezer alatt volt.

Akkuja 15 óra folyamatos olvasást bir,ill többet is,~25 óra,a világitás fényerején is múlik.

2020. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a Kindle tökéletes. Az enyémen 3év után tönkrement az usb-vel működő könyvátrakás laptopról, ezért már csak wifin tudom küldeni, úgyh szerintem érdemes. Szemkímélést sem árt ha tudja szerintem
2020. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, de én az Alcor Mythet mindenképp elkerülném. Olvasd el a róla írt értékeléseket árukeresőn. Nem tűnik egy tartós vagy megbízható modellnek.
2020. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!